Slimák

hubata - fotkahubata, 12. januára 2014
Budím prispatú pubertiačku po diskotéke:
- "Soňa, potrebujem pomôcť v kuchyni, choď poumývať ten šalát
a poriadne, zdá sa mi že je tam aj slimák .........!"

...... "jéééžišííí, ..... to ešte aj slimáka mám umývať?????

@zareaguj


Diskusia k článku

10 komentáre k článku
urcite treba umyt aj slimaka, kto vie, kolko krat sa stihol od strachu po..., kym sa dostal do vasej kuchyne :-)
hadam ho nevyhodite spinaveho?
inak moja dcera v lete chovala takeho vo flasi, ale prezil len dva dni
sice krute, ale dostatocne nazorne, aby pochopila, ze zvierata, co ako sa snazi o ne postarat, patria do prirody, nie do bytu :-)
Moje deti mávali často neporiadok v detskej izbe, preto pri nečakaných návštevách dostali pokyn zavrieť dvere. Raz bol návšteva očakávaná, chcela som teda, aby upratali. No a dozvedela som sa, že netreba, veď stačí zavrieť dvere.
Aké krátke a výstižné...pri čítaní som si to hneď predstavovala,akoby som bola u Vás doma...daj ešte -:))...
Keď som zbadala to .....jéééžišiii...., hneď mi stúpol tlak a v ušiach mi znelo ...pchch...., ....no téda..... a podobné výrazy, ktoré boli v tom období celou slovnou zásobou, ktorou s nami komunikovali naše pubertiačky. Niekedy som ich naozaj ľutovala, také šikovné baby a rodičom majú úplne nemožných......
Je možné, že odvtedy prešlo tak tridsať rokov? @hubata má vrátila späť za pár sekúnd, kto to zažil, asi nikdy nezabudne.
@sovka , nezabudli na to ani tie naše pubertiačky. Pri spomienkach na obdobie puberty sa dobre zabávajú. Já sa zase dobre bavím teraz, keď sa pohoršujú nad pubertálnymi hláškami svojich pubertiakov. :-)
Jedine s dobrou pamäťou (akí sme boli my) sa dá v zdraví prežiť puberta našich detí.Moje dodnes nechápu,ako to funguje,keď im pripomeniem,aké boli a kde sa to v nich vzalo...Puberta = skúška nervov a trpezlivosti rodičov,tak veru...Aspoň je na čo spomínať.

Pridaj komentár k článku:TOPlist