45678 - fotka45678, 31. augusta 2011

Diskusia k článku

13 komentáre k článku
@45678 -vidím, že nuda u Vás nie je, a už chápem reakciu Tvojho manžela pri tej držkovej.
Co vsetko sa da zazit a v zdravi prezit. Hlavne, ze to malo dobry koniec.
Hehehe :) vtipní muži sú najšarmantnejší
Romantika s dobrodružstvom prepojená, pekná kombinácia. Musíš byť veľmi silná povaha. ...a staršieho pána by som brala ako svokra, sympaťák. :)))
ja som pomstychtivá, asi by som mu podobnú situáciu pripravila aj ja!
Tvoje rozprávanie je skutočne nádherné a zaujímavé!Človek to doslova prežíva s tebou!Vaše manželstvo musí byť veľmi pohodové.
Dobrá kuchárka,veselý manžel - krásne manželstvo!
Teším sa na ďalšie príhody !
Ďakujem všetkým za komentáre, áno u nás o zábavu núdza nie je :-)
Žiaľ, svokor už nežije, zomrel ako 92 ročný a do poslednej chvíle ho humor neopustil. Ešte ako 86 ročný sa doťahoval so susedou, o dva balkóny ďalej. Aj svokor aj ona mali na balkóne citrónovník. Vždy, keď boli na balkóne debatovali ako sa darí citrónovníku a suseda si ťažkala, že jej akosi chradne a môj svokor naopak nešetri chválou, že jeho sa zmáha a zdá sa mu, že bude mať kvety. No susede div oči nevyskočili, čo vždy nazerala. Svokor samozrejme nezostal iba pri víziách, ale o kvety sa postaral sám. Išiel do obchodu, kúpil venček, čo deti na sv. príjímanie nosia, pekne pedantne biele kvietky porozoberal a pracne na citrónovník postupne priväzoval tak, že za týždeň bol obsypaný kvetmi. Suseda sa div z balkóna nevyvrátila, čo nazerla a pri vchode susedom rozprávala, že starý má zakvitnutý citrónovník. Svokor nenechal nič na náhodu a po mesiaci začal na miesto "odkvitnutých" kvetov priväzovať zo zelovocu najmenšie citróny.
Závistlivá suseda nevydržala a zazvonila pri dverách, že ona si to veru ide pozrieť....a bolo po divadle :-)))
bozulka, som rada, že si sa stotožnila s dejom, určite, ak budem mať viac času a naučím sa prispievať do tejto rubriky, rada sa podelím aj o iné zážitky, recepty...poteší ma, ak niekomu urobia dobrú náladu.
hubatá, čo je to pomstychtivá ? :-) buď si istá, že nezaostávam :-))))
no ja predýchavam ešte teraz keď som si dočítala tvoj pre nás vtipný príspevok, ale ver nechcela by som byť v tvojej koži , bŕŕŕ, idú po mne zimomravky, pozdravujem manžela :-))) mám rada veselých ľudí ...
hahahahahahahahhaha, já bych to asi taky nerozdýchala!!!!!!

TOPlist