1. stretnutie varešiek

zdezda - fotkazdezda, 23. mája 2010

Diskusia k článku

zdezda
Ešte raz sem píšem, chcela som aj ja poslať foto z nášho 1. stretnutia, ale som sa nejako zamotala v pokynoch PC, prosím, prepáčte mi to, ešte nie som taká zdatná PC-cáčka:-), no nič na tom nezmení môj úžasný zážitok zo stretnutia s vami :-))))))
evas13
Nič to Zdezda, všetci sa učíme, a mnohí sme už niečo pokazili. Ospravedlňujem sa, lebo v zážitku som namiesto Teba napísala "zitar". Už som to opravila.
sovka62
Zdezda, aj ja mám kopec fotografií, ale sem ich asi môže pridať len redakcia. Napálim ich na CD a keď sa ešte niekedy stretneme (čomu pevne verím), môžeme si ich poprezerať a zaspomínať.
zdezda
Veeeeeeľmi ďakujem za vaše pochopenie, čo inak potvrdzuje aké ste super varechárky s vareškou :-)))))))) a s dobrým srdcom!
sovka62
Naozaj sme tu dobrá partia a som veľmi rada, že som sa tebou i ostatnými mohla stretnúť osobne. A neboli sme tam nadarmo, stáli sme pred tímom Pravdy a čistinka tichučko radila Sandre: ešte toto, toto takto, no úžasné.
tinca
Dievčence, ale nikto ste sa nezmienili či bol pod hradom aj náš jarco??? Nevidím ho nikde, ak áno čo ste ho necvakli.
zdezda
tinca, jarco tam asi nebol, lebo keby bol, musel by si nás všimnúť, taaaaaak sme dobre povzbudzovali,bolo násť fakt počuť a ešte sme aj varešky vystrkovali, jedine, že by sa otáľal ku nám priznať :-))))))
bozulka
@zdezda ,ďakujem za priazeň.Len ma veľmi mrzí,že sme sa nemohli zúčastniť aj my s manželom, boli sme v kúpeloch.Ani som nestihla zistiť ako to dopadlo lebo neviem čo mám skôr čítať mám veľa restov a ešte tento týždeň to pretrvá lebo robíme rekonštrukciu a malovanie síce len obyvačky,ale pre nás "zrelých"je to aj tak značná námaha.Odišla nám sedačka,prešlapali sa koberce atď...Takže prosím drž palce aby som to prežila a mohli sme sa na vareche zase stretnúť.Varechujem už tretí deň do "kuropění"ako hovoria naši západní susedia.
zdezda
:-)milá bozulka, súcitim s tebou s tou vašou prerábkou a držím palec, aby ste to v pohode zvládli :-) a kam si potom pôjdete oddýchnuť s manželom? síce aj tu na vareche sa dá oddychovať, sú tu samé spriaznené ženičky :-)
honestka
@sovka62 : mozno by si nam, co mame skype aj mohla fotografie poslat ako subor tam, napis, ci by si mohla poslat mne? prave citam clanky, na ktore mi poslala link Sandrika a vyzerate tam vsetky tak svele, ze len by som si priala, raz tak stat pri vas vsetkych tiez... ste boli ozaj vesela parta a dufam, ze tato mlada rodinka varechacov nam da dlho radosti. Dakujem vopred.TOPlist