Plnené chlebové placky
Plnené chlebové placky

Chrumkavý plnený dürüm z hriankovača videorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 8. augusta 2023

Raňajky, alebo rýchla večera za 2 minúty z celkom obyčajného hriankovača. Toto veľmi jednoduché a rýchle jedlo si môžete pripraviť hocikedy počas dňa, Zobraziť celý popisRaňajky, alebo rýchla večera za 2 minúty z celkom obyčajného hriankovača. Toto veľmi jednoduché a rýchle jedlo si môžete pripraviť hocikedy počas dňa, keď vás chytí hlad, alebo máte málo času na varenie. Postačí na to buď tortilla, dürüm, alebo tenký arabský chlieb.
Zdroj: https://cesminazuenal.blogspot.com/?m=1

Chrumkavý plnený dürüm z hriankovača (videorecept)
Foto: cesminaz

Suroviny

 (alebo tortilla, arabský chlieb)
 strúhaný
podľa chuti (alebo šunka, klobása)

Postup

 1. 1

  Na hriankovač položíme 1 kus tenkého chleba, poukladáme naň pár kúskov masla, rozbijeme 1 vajce do stredu a trocha ho vidličkou rozotrieme. Osolíme, dáme nastrúhaný syr a ak chceme, tak poukladáme aj plátky salámy, šunky či klobásy. To je už celkom na vás, kľudne aj bez mäsového výrobku.

 2. 2

  Celé zakryjeme druhým plochým chlebom a hriankovač zatvoríme. Pečieme len kratučko do chrumkava. Že presne ako dlho, to musíte sami vedieť podľa vášho hriankovača/toastovača :-) Môj má určite už zo 40 rokov, ale funguje na jednotku a stačí len chvíľka ;-)

  Chrumkavý plnený dürüm z hriankovača (videorecept) - obrázok 2
 3. 3

  Podávať sa môže takýto chrumkavý teplý dürüm na raňajky, na desiatu, večeru alebo len tak, keď vás chytí chuť a hlad. Prajem dobrú chuť !

  Chrumkavý plnený dürüm z hriankovača (videorecept) - obrázok 3
 4. 4

  Dalšie moje recepty nájdete aj na mojom blogu cesminazuenal.blogspot.com a na Youtube

Diskusia k receptu

bugout
Parádna rýchlovka.... Akurát pri mojom šťastí by mi to vajce akurát tak vytieklo.