maggi fotka

@maggi

maggi2453 dní na Vareche
Značka MAGGI je tradičným nenahraditeľným a inšpirujúcim pomocníkom v kuchyni. Nielenže ušetrí mnoho práce a času pri varení, ale navyše prináša i veľa... Viac »

O sebe


Značka MAGGI je tradičným nenahraditeľným a inšpirujúcim pomocníkom v kuchyni. Nielenže ušetrí mnoho práce a času pri varení, ale navyše prináša i veľa nápadov, receptov a tipov na varenie.

V súčasnej dobe ponúka značka MAGGI mnoho desiatok výrobkov - klasické polievky vo vrecku, instantné polievky, bujóny, cestovinové pochúťky slovenskej i medzinárodnej kuchyne, omáčky, šťavy, ale i prílohy, cestoviny.

Viac než storočná značka MAGGI oslovuje spotrebiteľov i v 21.storočí. Aj v dnešnej dynamicky sa meniacej dobe oslovuje súčasných spotrebiteľov a rešpektuje ich meniace sa stravovacie návyky. Na našom trhu sa silné povedomie o značke MAGGI môže oprieť o dlhoročnú tradíciu, nadväzujúcu okrem iného na tuzemskú výrobu MAGGI v predvojnovom Československu.

V SR patrí značka MAGGI spolu s ďalšími značkami ako sú napr. ORION, NESCAFÉ do rodiny spoločnosti Nestlé. Dehydrované výrobky MAGGI (najmä polievky a bujóny) sa od roku 1994 vyrábajú v slovenskom závode v Prievidzi (bývalá Carpathia Prievidza).