hyza fotka

@hyza

hyza3049 dní na Vareche
Slovenské kurča na slovenský stôl Na začiatku našej histórie bol závod v Cíferi, otvorený v roku 1945. O štyri roky neskôr sme zriadili... Viac »

O nás


Slovenské kurča na slovenský stôl

Na začiatku našej histórie bol závod v Cíferi, otvorený v roku 1945. O štyri roky neskôr sme zriadili závod na nákup hydiny a vajec v Topoľčanoch a začali s hydinárčením vo veľkom. Dnes patrí HYZA, ako súčasť spoločnosti Agrofert, k najväčším a najmodernejším spracovateľom hydiny a hydinových mäsových výrobkov na Slovensku a v Európe, s vlastnými hydinovými farmami.

Zamestnávame tisícku zamestnancov a podporujeme zamestnanosť aj na ďalších hydinových farmách a v poľnohospodárstve. Denne spracujeme viac ako 100-tisíc kurčiat zo slovenských fariem. Spracované hydinové mäso a mäsové výrobky sa od nás do predajní dostanú za 12 až 24 hodín. Čerstvosť a kvalita sú pre nás prvoradé.

Úprimne nám na vás záleží

Ako jediný výrobca na Slovensku garantujeme pôvod Úprimného kurčaťa s rodokmeňom od vajíčka až po predaj na pulte. Už z etikety zákazník zistí, na ktorej slovenskej farme kurča, ktoré práve kupuje, vychovali. Všetko ostatné sa dozvie, keď naťuká rodné číslo kurčaťa na stránku www.uprimnekurca.sk. Garantujeme nielen pôvod, ale aj kvalitné slovenské krmivo, neustálu veterinárnu kontrolu, dodržiavanie pravidiel wellfare (blahobyt zvierat) a spracovanie pri dodržiavaní prísnych hygienických podmienok. Skupina Agrofert má pod kontrolou celý proces od prípravy krmív, cez chov až po výrobu hydinových výrobkov.

Spotrebiteľovi ponúkame široký sortiment kvalitných a chutných výrobkov – celú a porciovanú chladenú a mrazenú hydinu, mäsové diely (marinované a posypané grilovacím korením), hydinové mäsové výrobky (hydinové šunky, salámy, párky, pečeňové syry a údené špeciality) pod značkou HYZA.