Rôzne

Zelená príšera

bojar - bez fotkybojar, 27. augusta 2019

Neviem, kam sa obrátit, na koho to adresovať, tak sa pýtam "prečo zo všadiaľ na mňa čumí tá zelená príšera?

@zareaguj


Diskusia k téme

22 komentáre k článku
V Alze som nikdy nič nekúpila a ani nikdy nekúpim, lebo ...zelená príšera! A je toho viac. Tlak mi stúpa, keď napr. v stredu príšera hučí "dnes Black Friday", prípadne "celý týždeň Black Friday". Kedy tomu somárovi niekto prezradí, že Friday znamená piaok? A dalo by sa napísať viac, ale viete, ten tlak mi stúúúúpaaa...
Je plno jiných truchlivých postav, ani nemusí mít zelenou barvu a ječák, nebo spojení s reklamou. Můj ovladač na telku láduji bateriemi každou chvíli. Je to nejvíce užívaný "chytrý" kus mé domácnosti.
Nová doba chce nové přístupy. Lampárna na nádraží už také neexistuje, tak kam asi se stížností na agresivní reklamu, zprávy apod? Ovládnout sebe, případně techniku, nebo oboje. Na zvýšování tlaku mám kafe a to si dopřávám moc ráda.
P.S. Zjistila jsem, že v dlouhé vlně reklam /jde na všech stanicích zaráz/ dokážu povysávat větší část své domácnosti.
@kimlo (29.8.2019 21:58)
U nás už je reklama, včetně hore zmiňovaného alzáka, už i na veřejnoprávní telce, minimálně na dvou hlavních kanálech. Prý že platíme poplatek i proto, aby nemuseli vysílat reklamu. ČT chtěla poplatek opět zvýšit /?!/ - nesetkalo se v parlamentu s úspěchem, tak začali vesele "reklamovat".
Aj ja ho mám plné zuby, ale nenadávajte na neho tak strašne. Možno raz mu budete vďační za záchranu svojho života. Predávajú totiž aj jedlo vo vákuovom balení, kde sa po otvorení vrecka, doleje voda a jej pôsobením vznikne teplo, ktoré vám zohreje obed vo vedľajšom vrecku. Jedla som to, majú niekoľko druhov. Ako horolezci, potápači a českí turisti v Tatrách, by ste sa mali k nemu úctivo modliť, lebo to je jediná pomoc, ktorá sa o vás postará včas. A ak aj zomriete na niečo iné, nebude to od hladu, a preto by sa aj Varecha mohla niekedy zmieniť o takýchto druhoch jedla. Nechutí to ako v inter-hoteli, ale vždy lepšie, ako chrobáky, hady a iná háveď.

Pridaj komentár do diskusie: