Rôzne

Už je nás 6666

enerrgizer - fotkaenerrgizer, 16. novembra 2010

...dnes som klikol v hlavnom menu na "komunitu" a zistil som, že nás je 6666...varecha sa utešene rozrastá....

@zareaguj


Diskusia k téme

babidka
ked som sa registrovala ja , bolo nas okolo 2300 a asi aj tolko receptov :-)
bublika
super len tak dalej nech je nas stale viac...to bude receptov....mnam!
tinca
to je varecháčov, už ani server to nezvládal..
evanaaa
No, mám dojem, že väčšina sa zaregistruje a potom - adieu, viac sa neobjaví, alebo len sem tam sa podíva na Varechu. Tých ozaj verných tu toľko nie je, ale aspoň ich lepšie poznám a to je dobre.
babidka
@evanaaa myslim , ze to nevadi . Niekto si tu iba obcas pohlada nejaky recept a niekto tu najde aj cosi viac a stava sa z neho varechacsky fanusik :-))))) Predstav si , ze by vsetci zaregistrovani pisali komentare , diskutovali a pridavali recepty- to by tu bol riadny babylon ....:-))))))))))
jarunka
Ja som novo zaregistrovana, ale este som nevyplnila profil, neviem ako, ale o sebe som napisala, ked som sa zareg. Ja este nie som tak zbehla na pocitaci. Dufam, ze sa to vyriesi bez poblemov.
samanka
@jarunka na tej strane, kde si sa registrovala, je pod registráciou okienko "o mne". Na hlavnej stránke si klikni na "Moja varecha" a tam si môžeš vyplniť profil. Pod tým okienkom je "ulož zmenu", jednoducho po vyplnení profilu naň klikneš. Dúfam, že som to nenapísala zložito.
A k Vareche? Používam internet už dlho, toto je najlepší portál. Vďaka adminovi, vďaka Vám všetkým varecháčkam a varecháčom.