Rôzne

Úprava receptu vloženého do svojej kuchárskej knihy

pivonka - fotkapivonka, 18. júna 2010

Bolo by možné upraviť recept, ktorý som si vložila do svojej kuchárskej knihy?
Príklad:
V recepte ju uvedené množstvo cukru v tolerancii s poznámkou "podľa chuti". Recept som vyskúšala, cukor upravila podľa svojej chuti a rada by som si to poznačila do svojej kuchárskej knihy. Nedá sa.

@zareaguj


Diskusia k téme

10 komentáre k článku
@pivonka , to určite nie, lebo v našich kuchárskych knihách je linkovaný originál recept. Ale myslím, že by si ho mohla vložiť ako nový recept so svojimi zmenami, s tým že by si uviedla od koho je originál. A ak nie, tak potom len do nejakej svojej privátnej KK vo vlastnom pc, prípadne na nejakom vlastnom blogu.
???
Ešte ma napadlo, že by nebolo zlé, keby redakcia pri chystaných úpravách pridala do našich KK možnosť pridať si ku každému receptu vlastné poznámky...
ja si prave pre to radsej niektore recepty stahujem do svojej kucharskej knihy co mam v PC .Tam si ich upravim podla svojich potrieb . Myslim , ze zatial je pre redakciu prioritne , aby upravila program tak , aby sa dali recepty usporiadat do kategorii .
Poznamky su skvely napad, mozno je otazkou ci by to Mali byt sukromne poznamky (ze kazdy uvidi len svoje), alebo spolocne poznamky - potom je otazka ci na to nestacia komentare pod receptom?
Kucharsku knihu chceme v blizkej dobe povylepsovat o par novych funkcii: vlastne rubriky, aby ste si mohli kucharsku knihu poupratovat podla seba, a urcite nejake sukromne poznamky mozeme pridat.

Pridaj komentár do diskusie: