O Varecha.sk

Recepty v KK

milina - fotkamilina, 2. decembra 2017

Poraďte mi ako nájdem recept v mojej KK ? Napr Hľadám " Venčeky" Viem kde ich mám uložené. Ale v tej skupine mám cca 50 receptov a to ich mám po jednom listovať? Ani zoradiť recepty podľa abecedy sa mi neda. Chýba tam rubrika vyhľadať recepty.

@zareaguj


Diskusia k téme

redakcia
@Milina

Vyhľadávanie podľa názvu v KK nie je možné. Zoradiť recepty si podľa abecedy v jednotlivých kategóriách môžete. Kliknite na nastavenie KK, objaví sa Vám ponuka, v ktorej je aj abecedné zoradenie receptov.


haji
Těžká odpověď - a hůř když se venčeky nevolajú venčeky, ale např. kakaové venčeky, alebo domáce venčeky. Abeceda je v tomto případě slabá. V KK je to těžké. Nezbývá ti než jít přes vyhledávač Varechy a hezky si zalistovat a nebo jak píšeš, projít 50 receptů ve svém oddíle KK. Čím víc receptů uložených v KK, tím hůř když něco hledáš. Ať najdeš, držím pěsti!
lianka
Keby len 50 receptov,niekedy je to aj 50 stránok a to už je fuška hľadať. Obyčajne ked vyskúšam recept tak si ho prepíšem do môjho zošita a tam ho ľahko nájdem.
kirec
Ešte som len začal s KK, takže mám s tým problém. Podľa mňa treba urobiť najprv kategórie a potom do nich pridávať jednotlivé recepty. Zatiaľ som to neskúšal.