Rôzne

Recepty august 2015

lizatko - bez fotkylizatko, 12. septembra 2015

Nemusí to byť diskusia, ale v každom prípade je to otázka : Prečo je Sladké raňajkové pečivo medzi "15 naj jedlami bez cukru" ??

@zareaguj


Diskusia k téme

mijaita
@abdul tady je paella jídlo řecké a mnoho a mnoho dalších kuchyní se neslučuje s realitou. Staci si zadat kuchyn a uvidis.... presne jak jsi napsal.
helca103
viacero receptov je zle zaradených, varecha už dávno nie je tá čo bývala. Neviem prečo to nekontrolujú, je v tom naozaj veľký bordel.
vymyselnik
No čo môžem napísat neviem čo sa páči mne nemusí sa páčit iním a čo sa páči iním nemusí sa páčit zase mne rôzny ludia rôzne chute a cítenia. To aka varecha v mnulost bývala to neviem povedat lebo som v nej prvý krát, ale čo je zaujímave najradšej mám tu klasickú drevenú s ktorou sa mi dobre mieša.
vymyselnik
No čo môžem napísat neviem čo sa páči mne nemusí sa páčit iním a čo sa páči iním nemusí sa páčit zase mne rôzny ludia rôzne chute a cítenia. To aka varecha v mnulost bývala to neviem povedat lebo som v nej prvý krát, ale čo je zaujímave najradšej mám tu klasickú drevenú s ktorou sa mi dobre mieša.