Rôzne

Přání k Vánocům a Novému roku 2020

haji - bez fotkyhaji, 21. decembra 2019

Všem milým, známým i neznámým Varechárom a Varechárkam přeji Požehnané Vánoce, prožité v lásce a pohodě!
Do Nového roku 2020 přeji z celého srdce všem hodně zdraví, lásky, štěstí a spokojenosti!
P.S. Opět mám potíže s mým stařečkem noťáskem, dnes, a nejen dnes, jsou dny zázraků. Propracovala jsem se až k
Vareche, díky Bohu a všemu a všem. Jsem v pořádku, jen technika má svoji hlavu.

@zareaguj


Diskusia k téme

45678
@haji

Pokojné a zároveň radostné Vianoce Tebe a ostatným, tu prítomným i vzdialeným prajem :-) v zdraví prežite sviatky, papajte s mierou, buďte opatrní pri jedení kapra, aby ste dopriali pokojne sviatky aj záchranárom. :-))
evanaaa
@haji , aj my tebe všetci prajeme príjemné prežitie sviatkov v pokoji a v pohode, ale hlavne v zdraví, aj pokojný vstup do toho ďalšieho roku. P.F.2020, a podobne prajem aj všetkým Varecháčom, aby sviatky prebehli tak, ako majú a ako si prajú, tiež veľa nápadov do ďalšieho varenia a pečenia!
evanaaa
Pekné pesničky, len neviem, prečo mi nereaguje, ak kliknem na "Pekný komentár".....
2x haji a motyka
mitzy
Šťastné a (s)pokojné Vianočky všetkým, bohatstvo ducha, úsmevy od ucha k uchu a medovo-mliečne fúzy čerstvo narodeným, aj čerstvo oholeným, šibi aj ryby na tanieri, pomocné ruky a málo mrzútstva i cholesterolu, teplo v srdci aj v hrnčeku čaju, splnené sny a zažehnané nočné mory, menej reklám a viac slížov v polievke ;) ŠNR ŠNR 2020
alina598
Krásne a požehnané prežitie vianočných sviatkov, šťastný Nový rok 2020 prajem všetkým Varecháčom a Varecháčkam, nech im to i naďalej v spolupráci s redakciou tak úžasne varí
janger
Mila @haji , tebe a vsetkym varechacom prajem pozehnane, pekne, pokojne Vianoce, v novom roku vsetko najlepsie, hlavne to zdravicko aby bolo dobre.... A teba, @haji , nech ten tvoj notas poslucha :-). Lebo by si tu moc chybala.
♥️
haji
Děkuji všem za milá přání, komenty, jste milí!
Průběžné hlášení - můj stařeček noťas je jako to současné aprílové počasí - nevyzpytatelný. Lehne si a raď si. Bobříky trpělivosti jsem mohla prodávat na náměstí vedle kádí s kapry, tolik jich mám ulovených.
Na dálku v rychlosti přeji všem krásné dny, plné lásky a radosti!
2x mitzy a ywett
motyka
Milá @h áji a všetci zmáme /i/ aj neznáme /i/ na Vareche. Prajem zo srdca všetko to, čo tu už bolo povedané.Ďalšie opakovanie slov by už bolo zbytočné.
Predsa však k novému roku chcem popriať - aj trošku netradične,

V peňaženke prajem hojnosť a v rodine lásku. svornosť.
Božiu lásku prajem k tomu, Boží pokoj Vášmu domu.
Aby ste vždy pomáhali, tým čo veľa nedostali.
Dovolenku v Karibiku, žiť bez liekov na psychiku.
Vždy mať čas na pivko malé, pri ňom známe milé tváre,
Aby ste sa prejedali a vždy dobré vyzerali.
A jediná medicínka, každý večer pohár vínka.
Krásny rok 2020 , prežitý najmä v dobrom zdraví prajem všetkým na Vareche, aj redakcii.
2x ywett a haji
ywett
@haji

Ďakujeme :-)

Želám vám všetkým, aby budúci rok 2020 bol pre vás niečim špeciálny. Nech je každý nový deň naplnený láskou, zdravím, porozumením a šťastím. Nech máte každú minútu aspoň jeden dôvod pre radosť a urobíte si tak váš svet krajším.





1x haji
larja
Dovoľte mi, aby som Vám všetkým aj ja zaželala, nech Vás zdravie a dobrá nálada sprevádza celým novým rokom 2020, veľa šťastia a splnených snov.