Opakované recepty

dogagador - fotkadogagador 15. januára 2019 o 21:05

Ahojte, len by ma zaujimalo, preco redakcia uverejnuje 2-3 dni za sebou niektore recepty? Potom neviem, ci uz som danu “varechu” videla, alebo nie. A ked zistim, ze medzi “starymi” receptami je zamontovanych par novych, je to matuce a neprijemne. Radsej jeden-dva nove recepty, ako zmes uz znamych a novych. Aspon moj uhlo pohladu. Neviem, ci to vam ostatnym takto vyhovuje, mne nie.

@zareaguj


13 odpovedí:
 • redakcia - fotkaredakcia člen redakcie Varecha.sk, 15. januára 2019 o 23:02

  @Dogagador

  Dosť dobre nerozumieme... Myslíte striedanie titulného receptu na úvodnej stránke?
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 16. januára 2019 o 18:10

  Ani ja nerozumiem, ale asi má na mysli to, že v jeden deň si pozrie pridané recepty, no v ten deň k nim pribudnú ešte nejaké, ale tie sa ukážu až na druhý deň k tým predošlým. Mne to nevadí, lebo ja sa k jednotlivým dňom aj dvakrát vraciam, aby som si prečítala komemtáre, ktoré k nim medzitým pribudli. Alebo je to niečo iné?
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 16. januára 2019 o 18:12

  Inak - ani v jeden deň sa neopakujú tie isté recepty.....vždy sú nové.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarkecupicek 18. januára 2019 o 10:13

  Mne sa to páči, keď natrafím častejšie na podobné recepty aspoň mám čo porovnávať a vybrať taký na ktorý mám doma suroviny. Pre nás zábudlivých je to fajn, keď niečo zabudneme, rýchlo to nájdeme.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 19. januára 2019 o 17:48

  Nuž, ako vidno, @Dogagador sa nevyjadrila.....načo potom tie otázky?
  @zareaguj
 • dogagador - fotkadogagador 25. januára 2019 o 11:20

  @Redakcia (15.1.2019 23:02) : ano, asi tak, ze si pozriem recepty dnes a zajtra su tam niektore z nich znova. @Evanaaa : bola som na cestach a nevsimla som si, ze redakcia zareagovala, za co sa ospravedlnujem redakcii. Takze naco bez rozmyslania komentovat? Ja som sa pytala redakcie. Uz som sa davnejsie cosi pytala a dostala som odpoved emailom.
  Asi nema zmysel sa pytat, lebo clovek hned dostane po hlave.
  @zareaguj
 • redakcia - fotkaredakcia člen redakcie Varecha.sk, 25. januára 2019 o 17:05

  @Dogagador (25.1.2019 11:20)

  Recepty neopakujeme, len ich striedame na titulnej fotopozícií. Niekedy nám príde naraz viacero pekných receptov a ako ich za sebou zverejňujeme, niektoré by sa na titulke ocitli len veľmi kratučko. A to by bola škoda :) Keď si však kliknete na hlavnej stránke na VŠETKY NOVÉ RECEPTY, otvorí sa zoznam receptov podľa času zverejnenia, tu sa poradie receptov nemení, sú zoradené presne v poradí v akom boli zverejnené a neopakujú sa.
  » varecha.pravda.sk/recepty/...

  @zareaguj
 • dogagador - fotkadogagador 28. januára 2019 o 12:57

 • používateľ nemá avatarhelena64 4. februára 2019 o 14:22

  ...mne na tejto "vareche" nevadí nič, len škoda že som sa k nej nedostala skôr, nemala som svoj PC, a keď sme boli doma všetci, aby som mala pre koho variť a vypekať. Ale vždy si niečo vyberiem. Teraz " ohurujem" okolie popraskanými perníkmi rôznych chutí. Všetkým Vám prispievateľom a redakcii srdečná vďaka.
  @zareaguj
 • dogagador - fotkadogagador 12. februára 2019 o 10:36

  @redakcia : vcera bol uverejneny recept, ktory tu uz bol. V januari. Takze ano, recepty opakujete. Asi to nevadi. Celkom zaujimava svieckova.
  @zareaguj
 • redakcia - fotkaredakcia člen redakcie Varecha.sk, 12. februára 2019 o 11:50

  @Dogagador (12.2.2019 10:36)

  Hm, a podľa čoho usudzujete, že tento recept bol už zverejnený v januári? Prvý komentár k nemu je s dátumom 9.2.2019, ak by bol zverejnený už v januári, ako píšete, je vysoko pravdepodobné, že by pri ňom boli komentáre už z toho obdobia...
  @zareaguj
 • redakcia - fotkaredakcia člen redakcie Varecha.sk, 12. februára 2019 o 12:20

  @Dogagador (12.2.2019 10:36)

  Ešte nám napadá jedna teoretická možnosť. Ak užívateľ pridá nový recept, do 30 dní od jeho zverejnenia si ho môže upravovať. Po tom ako si recept upraví a uloží, v našom redakčnom systéme sa objaví ako nový, teda s aktuálnym dátumom (nie dátumom prvého zverejnenia, ale s dátumom, kedy ho naposledy upravil). Vtedy ho opätovne zverejníme s dátumom, ktorý je starší, než sú zverejnené komentáre k nemu, aby bol zachovaný logický sled a podľa čoho môžeme orientačne určiť dátum jeho prvého pridania.
  Avšak v prípade, že recept nebol dovtedy nijako komentovaný, musíme sa spoliehať na vlastnú pamäť (kedy sme recept po prvýkrát zverejňovali), čo je pri tomto množstve receptov možné maximálne pár dní dozadu. To môže byť aj prípad spomínaného receptu. Určite však recepty zámerne nezverejňujeme opakovane ako nové.
  @zareaguj
 • dogagador - fotkadogagador 13. februára 2019 o 01:04

  @redakcia : opat som ochotna brat vase vysvetlenie v pohode. Nie som hadava, skor zvedava. Pekny den.
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Inšpirácie z nových receptov
TOPlist