Rôzne

Na zaver roku 2013 a privitanie r. 2014

kuchticka - fotkakuchticka, 31. decembra 2013

Dakujem vsetkym varechacom-ckam za ich recepty, diskuzne prispevky I zazitky tohoto odchadzajuceho roku, taktiez redakcii za ich trpezlivost s nasimi castymi problemami a stazostiami.

Prajem vam vsetkym vesely koniec stareho roku a pekne privitanie roku nastavajueho.

Nech sme vsetci zdravi, nech sa nam dari, nech sa mame vsetci radi a nerobime problem nasej redakcii.

Vstykym vam prajem to naj, naj ...

STASTNY NOVY ROK 2014 !!!

@zareaguj


Diskusia k téme

myalab
Podobne kuchticka! Aj ja sa pripajam k prianiu vsetkym varechacom :) PF 2014
zdezda
PF 2014 a nech sme zdravi, nech sa nam dobre dari a nech nam to aj dobre vari :-)
lyali
Ďakujem :-) A veru

Nech sa nám v Novom roku zdarne všetkým varí
popri pevnom zdraví a láske v srdci :-)
jerica
@kuchticka
Ďakujem , pripájam sa,aj Tebe a všetkým, nielen prispievateľom, ale aj pre tých čo len nakuknú na stránku varecha.sk
veľa zdravia,šťastia,lásky,veľa dobrých správ, zaujímavých príspevkov, receptov v roku 2014.
anina6
@kuchticka díky za pekné prianie a aj ja prajem celej našej varecháčskej rodine veselého Silvestra a všetko len to najlepšie v Novom roku 2014.
damisa
Pripájam sa tiež a prajem všetkým varecháčom do Nového roku veľa zdravia, šťastia, lásky a nech nám varešky stále dobre varia a pečú..,
arasidka
Môj príspevok k danej téme roka: Ešte že máme toho Silvestra každý rok... Je to akýsi medzník medzi tým, čo sme prežili a čo nás po polnoci čaká. Je to nejaká akoby nádej, že tou polnocou všetko zlé skončí a konečne od prvého môžeme začať veselšie, lepšie a veríme, že ten Nový rok bude omnoho lepší, ako tento posledný. Tak Vám prajem , aby sa Novýr rok vydaril, zdravie sa nezhoršilo, nič nezdraželo, pohromy vás obchádzali, a keď príde zlase Silvester, aby sme si povedali, že " toto bol rok, aký som si vždy prial, nech len ten ďalší nie je horší". Máme na to 365 dní , tak nech väčšia časť z toho počtu je pre nás prínosom.
Tak teda, Varecha, drž sa, sme tu radi a chceme tu zostať aj na budúci rok :)
danielas
Ďakujem pekne @kuchti čka a aj všetkým predchádzajúcim vinšovníkom.
Prajem zdravý rok 2014, hojne lásky, porozumenia a aj optimizmu Vám aj do Vašich rodín. Nech sa naplní očakávané, zlé nech sa nestane, nech nám ostáva chuť variť, piecť, vymýšľať a všetko s úsmevom popapať.
Tak vykročme pravou a všetci spolu do roka 2014 .-)
babav
Mila @kuchticka , opatujem a zo srdca prajem vsetkym na Vareche ,
vratane redakcie, stastny a uspesny Novy rok 2014.
janger
@kuchticka a aj @vsetci ostatni varechaci, dakujem za krasne slova... Aj ja prajem vam vsetkym, ktori sem prispievate, alebo aspon len sem - tam nakuknete, @redakcii , vsetko len to najlepsie, nech sa vam splnia vase tuzby...Stastny novy rok 2014 :-).
elixir
Pripájam sa k novoročným prianiam, prajem všetkým veľa dobrého, zdravia, lásky v novom roku 2014.
kecemis
Hodne zdravia, stastia, lasky a tvoriveho varenia zelam tebe a vsetkymi varechacom aj nevarechacom.
pusta
milej redakcii, všetkým milým varecháčom a varecháčkam,
našim návštevníkom a fanúšikom pekný záver roka 2013s podakovaním a šťastný láskyplný a úspešný Nový rok 2014 želám :-)
nech sa Vám všetkým ako aj nám dobre darí a dobre varí!
manya
zdravia, šťastia a veľa dobrých nápadov do nového roku želám všetkým varecháčom aj redakcii Varechy. Dnešné moje varenie bolo podľa receptov z Varechy, iba knedle som robila ako zvyknem. Vďaka vám všetkým.
aroooo
Ďakujem, ja prajem celej našej varecháčskej "rodine" v roku 2014 veľa zdravia, pohody, nech sa darí a nech sa dobre varí....
2254_1348559633 - profilový obrázok
goe
goe
PF 2014 všetkým.
ericka
Všetkým želám šťastný a úspešný rok 2014 ..