O Varecha.sk

Mám dotaz @Redakcia

haji - bez fotkyhaji, 3. novembra 2017

Už mám práva ke komentům pod receptami. Mám dotaz, zda je to v pořádku, že se mi pod některými receptami nezobrazují předchozí koemnty. Je to nepříjemné, nejen pod mými recepty. Poradíte?! Děkuji.

@zareaguj


Diskusia k téme

13 komentáre k článku
To by malo byť vyriešené. Pridávala sa nová verzia webu, niektoré recepty ešte načítavali starú databázu komentárov. Tento problém by sa nemal vyskytovať. Ak áno, pošlite prosím mailom konkrétny link na konkrétny recept.
@Haji (3.11.2017 17:30)
ono my sme o tom vedeli, resp. tá chybička nastala pri kopírovaní databáz, a mohlo sa stať, že chvíľu niekde vypadli príspevky.
Aj a mám dotaz, Tatranka mi dvakrat komentovala moj NAPAD, prisli mi na mail upozorenia a na sránke nie su....Tatranka ti pridal komentár k návodu Poriadok v receptových brožúrkach (fotopostup) s textom....citujem:

"No teda výborný nápad!
Mám svoj systém na triedenie receptov ,ale niekedy som aj tak bezradná ak niečo mám pohľadať.
Toto sa mi páči.Tak nech ti len slúži dobrý nápad"

Otvor a odpíš »

Tím Napady.Pravda.sk
mne uplne vypadla kolonka "Napady". Ked kliknem v komentaroch na "Vianocna gula...." tak mi vyhodi, ze server sa nenasiel. Inak vsetko ostatne OK.
@Zolik (4.11.2017 13:49)

Opravené. (Mimochodom všetci majú solo prístup, ak pozerajú web cez počítač, úplne na vrchu sa dá preklikávať na všetky portály Pravdy, vrátane Nápadov).

V každom prípade chyba cez diskusie bola opravená. Ďakujeme za upozornenie.

Pridaj komentár do diskusie: