Varenie

Kedy sa zjaví recept číslo 3000?

zemo - fotkazemo, 30. novembra 2009

Vyhlasujem internú nevýhernú tipovaciu súťaž pre varecháčov a varechuľky. Čo myslíte, kedy sa na vareche. sk zjaví magický recept s číslom 3000? Predpokladám, že to bude štvrtok okolo pol tretej popoludní. A čo vy?

@zareaguj


Diskusia k téme

21 komentáre k článku
Môj tip: 12. 12. 2009 o 12:00 :D
tipujem 13.12,ale hodinu neviem..kedykolvek pocas dna...v ten den mam meniny tak by to bolo super... :)
Zemo a ktorý štvrtok??? Môj tip: 01.12.2009 okolo tretej popoludní.
To som teda hodila strašne zlý tip: @...Mysl ím, že do konca roku 2009 určite...no možno:-* alebo po Novom roku? ,,Uvidíme" povedal slepý a išiel do kina na farebný film...
Milá vlasta58, ak sa do toho teraz dáme, ty zrob 150 a ja dalších 150 receptov, a máme to dnes v suchu....
Uvedená hranica receptov sa určite naplní do konca týždňa. Poradové číslo tritisíc bude mať môj recept .O aký recept pôjde ešte ani sám neviem,bude však fantastický a oslovi nie jedného gurmána.
Konečne sa našiel niekto skromnejší ako ja! Nech nás je tu čo najviac! :O)
Ahoj zemo, ta zrobic by še dalo, ešte nám aj redakcia pomôže, ale čo ak nás predbehne pavlusxx...?? :-/ Zasmejme sa:
Mamička vraví synčekovi:,,Janíčko, prečo neješ, veď si vravel, že si hladný ako vlk?" Synček jej na to vraví:,,Mamička a už si videla vlka, aby jedol zeleninu?" :-D
Vravel som vo štvrtok o pol tretej. A bude, buhu otcu prisahám! Ako rátam, tak rátam, vychádza mi to. Aj keby som v stredu v noci nemal spať!
ako tak pozeram priebeh ten zemo sa asi opet nebude mylit...to je hrozne...tak aj ja teda ako stahujem moj tip a hovorim okolo stvrtku...mozno streda,mozno piatok...ta neviem...:))))
Nie, fany, tam sa zbláznili, bude možno ešte dnes, všetci robia recepty! Aj morské prasiatko detí šéfa! Doviezli v taxíku, a dali mu taký malučičký laptopík na jeho pacinky! Ale vraj môže iba vegetariánske recepty! Aj tak je to podraz na moje veštecké schopnosti! S tým som nerátal!
A vlastne, keď môže morské prasiatko, zapojím sa do šialenstva aj ja. Tina psina mi už vyskočila na nohy a hrabe sa packami do klávesnice. Telepaticky som zistil, že chce pridať aj svoj recept!
A je tam: Páničkove kuriatko z Florencie. Tak ako ho napísla moja bíglica Tina. Keď nejde o kosť, nejde o život!
zemo tak to skusim teda urobit to kuriatko podla tvojho havina a uvidime co s toho vznikne..ak s toho ale zacneme stekat tak potom si to vyriadim nie s tebou ale s tym tvojim biglom...:))))
Tina píše: Je nie som havino, ja som psina.
no tak ako prepac tinka ale to je skutocne uz len detail ak si sem pridala recept ktory nebude dobry..potom bude skutocne jedno ci si pes alebo psina..hlavne ze bude psina..:))))
No, máme víťaza - Sandramater: "tipujem: 10.12. okolo 15:43.... Čo som vyhrala?" Odpovedám? Sama sebú aj celou rodinou!
zemo ak sa nemylim tak este tam neni tolko receptov...mne to este stale neukazuje 3000...tak neviem...
Som sa trolilinku sekla, ale do polnoci určite padne :-)
Ale dobrý tip som dala, že?
Asi sa to tam zaseklo, lebo keď bolo 2 997 receptov, tak tam už bola krkonožská camparda, k nej potom pribudli štyri nové recepty. A bolo to okolo trištvrte na štyri. Tak ja neviem....