Rôzne

Food revolution day 2013

martinis - fotkamartinis, 16. mája 2013

Priatelia a priateľky, varecháči a varecháčky, zajtra to vypukne ! :)

Obrovský sviatok pre milovníkov dobrého, zdravého a chutného :
deň revolúcie jedla začína už o necelé tri hodinky a to so sebou
prináša jedinečnú možnosť, ako podporiť naše kvalitné, poctivé
slovenské výrobky a urobiť niečo pre našu krajinu aj nás samých.
Kúpte zajtra len to najlepšie, k čomu sa dostanete, uvarte si sami
čosi dobré, diskutujte o potravinách a tešte sa : to sú myšlienky
zajtrajšieho dňa ! :-))

Stiahnite so sebou čo najviac ľudí, prejdite sa svojim mestom, aby
ste našli kvalitné potraviny a akcie spojené s týmto dňom,
ochutnávajte a ak sa vám táto myšlienka páči, prečítajte si o nej viac
aj na mojom blogu :
 martins-kok.webnode.sk/news/food-revolution-day-uz-zajtra-...


Ďakujem všetkým, ktorí priložia ruku k dielu a pomôžu zlepšiť spôsob
stravovania vo svete k lepšiemu :O)
Varte, zdieľajte, žite tým ! :)

@zareaguj


Diskusia k téme

milad
...zaujímavé, počujem prvý raz a celkom sa mi tá myšlienka pozdáva, určite sa nejakou formou zapojím
tiginko
ja o tomto počine viem už dlhšie a sledujem všetky prípravy a dianie okolo tohto zaujímavého podujatia na FB. Super akcia a dúfam, že bude mať pozitívne ohlasy medzi ľuďmi
irenaw
v sade Janka Kráľa v BA sú tento víkend 18.-19.5. farmárske trhy :-)
tiginko
dúfam, že nebude pršať, rada by som tam šla na bicykli :

rulik
v košickom auparku to tiež začína dnes
(J.Olivier)
arasidka
takže v Sade J. Kráľa, no.... hádam ná to počasie dovolí a možno sa tam s Al Rašidom vyberieme...
tiginko
obrovské sklamanie, akcia úplne úbohá, na to, ako bila propagovaná. Pár stánkov, ktoré sa dali na prstoch jednej ruky spočítať, možno spĺňalo predstavy o farmárskom trhu. Ale očakávala som, že sa tu budú prezentovať domáci farmári zo širokého okolia so svojimi produktami a tu dva stánky s klobásami, dva z vínom, nejaká cigánska a lángoše, a atrakcie pre deti. Dva stánky s drevenými výrobkami a drôtenými doplnkami. Jeden so zdravými alternatívnymi pomazánkami. Žiadne syry a iné mliečne produkty - na tie som sa najviac tešila. Ešte že aspoň tie detské súbory boli...
irenaw
ani zďaleka to neboli farmárske trhy, ako som si predstavovala. to aj tie vo farmárskej tržnici boli lepšie a aj tam som mala výhrady...
martinis
o nič ste neprišli - v Košiciach tiež nič moc. 4 stánky, 5 druhov zeleniny a malé pódium s nejakým programom, ktorý ma ale nezaujal. škoda, myšlienka skvelá - možno to chce viac skúseností :)