Rôzne

Domaca pekaren TESCO BMS 10

lenda83 - bez fotkylenda83, 15. apríla 2012

dobry den,
chcem poprosit ,, TURISTKU,, ci by mi nemohla poradit kde nasla tu
recenziu na tu pekarnicku, lebo mam o nu zaujem.
pripadne niekto iny....
dakujem, info mi prosim vas poslite na mail
kocsisova.lenka@gmail.com

@zareaguj


Diskusia k téme

evanaaa
@lenda83 , pekárnička bola v Bille v akci, bola lacná elektronika a aj pekáreň, pozri si www.billa.sk, leták, tam to nájdeš, ak ju ešte majú, je (bola) pomerne lacná.
evanaaa
Písala som - Billa, ale na mysli som mala Tesco, tak to dopadne, keď sú myšlienky rozlietané.
turistka
@lenda83 , len dnes som sa dostala k našej Vareche, osobne som prehľadala stránky pod heslom -domáca pekáreň a našla som: chlebovestranky.aspone.cz nie je tam konkrétne tá naša, ale sú tam rôzne námety + recepty, ďalej som zas vyhľadala na:youtube-domáce pekárne, tam sú i videa s postupmi, no a k môjmu pečeniu- dávam 300 ml vody na 500 g múky + ostatné, držím sa môjho receptu, ktorý využívam pri tradičnom pečení chleba v elrúre, len som si prispôsobila gramáž. Samozrejme, nemá z pekárničky takú kôrku, ako z rúry, ale tento keď sa spapá upečiem ďalší. Osobne nabudúce budem pripravovať len miesenie cesta na knedľu. No a ešte nakoniec, najlepšiu recenziu k výrobku Ti dá dobrá známa, taká ktorá má pekárničku vyskúšanú. Mne sa na tejto páči jednoduchosť, no ak ste doma viacčlenná domácnosť, pekárnička je pre menšiu, ale keď Ti dôjde doma chlieb, tak ju veľmi privítaš a to je najlepšie, čo môže byť