Rôzne

Čo dnes varíte? Jún 2023

kucharka - fotkakucharka, 2. júna 2023

Diskusia k téme

bugout
@stefanm (3.6.2023 12:36)
Dal by som si.
To tam máš dva druhy klobásy? Alebo teda čo je to väčšie kruhové biele? Vyzerá to ako poľská biela klobása
1x zolik
bugout
Včera večer mi doma neplánovane pristála žemlovka, takže dnes robím len polievku. Miso s wakame, tofu a enokitake...
1x zolik
stefanm
@bugout (3.6.2023 13:04)

...hej, sú v tom tri druhy klobásy... jedná z nich je neúdena... tú máme všetci najradšej preto ju musím vždy presne rozdeliť aby mal každý rovnako!...aj tak si jeden, dva kúsky viac vždy pridám na "svoju" kôpku 😄
bugout
@stefanm (3.6.2023 13:33)

Máš nejakú domácu tu bielu klobásu ? Alebo kupuješ. Moc ich v ponuke obchodov totiž nevídam....
stefanm
@bugout (3.6.2023 14:40)

...kupujem...teda u nás je to tak, že nakupuje manželka lebo má všade známych v tých obchodikoch...ja len robím "zoznam nákupu" a potom vynášam z auta dvakrát viac vecí ako napíšem🙂
...a veru, teraz ich je ťažko zohnať, ale je ich dosť pred Vianocami a to kúpime furt viac a mám ich v mrazničke
1x bugout
kukulienka71
@stefanm (3.6.2023 17:21) to je len obrátený gumený obrus, lebo som ešte nenatrafila na taký, ktorý by sa mi páčil a vlaňajší už nie je pekný. Tak dočasne takto😃

kukulienka71
kurča som neplnila minimálne desať rokov. Dnes mi ho manžel vykostil spolu s plus dvomi stehnami. cibuľka a kúsok slaninky opečené na masle, mlieka len málinko., ochutené muškátovým orieškom


zolik
@stefanm (5.6.2023 13:27)
Milý Štefan,
Tebe prezradím všetko 😊
Na malilinké kocky nasekané, najprv na jarnej cibuľke udusené nohy zo šampiónov ( všetko treba zchosnovať), tak isto na kocečky nakrájaná posledná špargľu a kapary. Hov. plátky som pred vyklepaním posolila a okorenila. Následne jemne potreba horčicou, naplnila, posypala petržlenovou vňaťou, zrolovaný a zviazala kuch. niťou do roliek. To viazanie si musím ešte zdokonaliť 😉
zolik
Zapekané cestoviny:
Čerstvé slíže - kúpené u Taliana za rohom
Šampióny - zostali z nedele ako polotovar z prípravy omáčky
Strúhaný syr - bolo treba spotrebovať zbytky zo syrového taniera
Kuracie mleté - kúpené u mäsiara
Šľahačka - mám vždy v chladničke
Bazalka - v kvetináči na terase


zolik
K tomu šalát, môj vlastný. Vypestovaný v kochloch na terase. Najväčšia výhoda môjho podkrovného bytu (schody) je pomerne veľká terasa. A takýto šalátik teraz mám 😍


sovka62
@afataga (4.6.2023 13:23)

Coleslaw som objavila len nedavno (nie som velmi salatova), ale stacilo raz skusit a najradsej by som ho robila kazdy druhy den.
stefanm
... včera:
...z rodinných a pracovných dôvodov len také "rýchlovky"
Rascová polievka s hráškom a tarhoňou...15 minút!
Rezance (cestoviny!) s tvarohom a opraženou slaninou...15 minút!

Perlička:
...v noci mi zobrali policajti vodičský preukaz...a ja som v živote žiadny nemal a ani neviem šoférovať
... snívalo sa mi to...ale úplne"živo" a vo farbe 😄


zolik
Neodolala som. Sama ich piecť nebudem, na to nemám ani talent, ani trpezlivosť. Páčia sa mi aj ako sú zoradené:
Čokoládové
Malinové
Vanilkové
Citrónové
Karamelové
Pistáciové



kucharka
Nedávno som robila borek plnený hov.mäsom a paprikou, cesto sa mi ( na moje pomery .-) podarilo vytiahnuť celkom natenko…
Bola to dobrota.


kucharka
Artičoky už sú na konci sezóny, suseda mi dala pár posledných zo záhradky. Bolo ich treba poriadne orezať, už neboli najmäkšie, obvariť a vysmažiť. K tomu domáca majonéza …


kucharka
Šalát nesmel chýbať : listový s mrkvou a červenou repou, sterilizovanou. Niekedy na to ešte nastrúham na tvrdo uvarené vajce, pár lyžíc tuniaka z konzervy … ale to je už potom akoby letný obed :-)


stefanm
@stefanm (10.6.2023 12:58)

Poznámka:...volil som na dnes toto jedlo preto, lebo manželka si išla zaplávať s vnučku do Bardejovskych kúpeľov a pretože rešpektujem jej požiadavku, aby som, keď je doma, nerobil žiadne jedlá, kde je opražena cibuľa, tak som si ich urobil, keď som doma sám
...teraz intenzívne vetram byt 🙂



stefanm
... dnes:
Kurkumova omáčka s drobnou zeleninou, pečené kuracie mäso a knedlík.😋

Poznámka:...robil som tak aby bolo aj na zajtra, ale neviem neviem, manželka už si pridávala 🙂


kimlo
@afataga (11.6.2023 19:28)
Nabudúce skúsim, takto v rúre som robil 1. krát a odspodu už začínal hnednúť. Mohol som ho tam ešte nechať...
mijaita
Gulas hovezi, varil strejda, porce syna, foto holcicka, ideovy vudce a ochutnavac, ja 😃
zolik
@laylastastykitchen (12.6.2023 22:37)
Teším sa s Tebou. Bože, 28 hodín? To si kade tade lietala? Z Viedne do Sydney je to 24 hodín. Ja letím začiatkom júla z Zürichu do Viedne a mám to za hodinu 20 ( čistý let), tá “omáčka” okolo je momentálne na Zürišskom letisku hotový horor.
Makrónky máš krásne. Piecť pre rodinu a priateľov je aj pre mňa najväčšie potešenie. Prajem Ti krásny pobyt na Slovensku. V júni sa pripojím 😍

Krásne makrónky.
stefanm
@mijaita (12.6.2023 14:06)

...to "úprimné" detské foto mi tak krásne "vonia" Českou hospodkou 🙂😋
laylastastykitchen
@zolik (12.6.2023 23:00)

Ďakujem pekne 🙂 28 hodín s prestupom, čakaním, meškaním...Vyrazili sme minuly tyzden utorok o 6tej vecer miestneho času (na SR polnoc) a dorazili sme stvrtok rano o pol piatej... Toronto-Londýn 7 hodinový let. Čakanie na dalsi let, aj s meškaním sa nam podarilo pristat vo Viedni o 1 v noci. Časovo sme boli uplne mimo no uz si zvykame. 20teho odchadzame do Albanska na 2 tyzdne a potom domov...konečne dnes uz neprši lebo doteraz prsalo kazdy den
kucharka
Obyčajný šalát, uhorka a rajčina, oliváč, ocot a soľ.
Uhorky mám teraz obľúbené malé - japonský štýl. Sú chrumkavé a majú veľa chuti.
Ideme sa za nimi zabiť, len tak chodíme do chladničky, uhorka do ruky a chrum chrum…


stefanm
...ja dnes:
"Holandský" rezeň, zemiaky s kôprom a obyčajný šalát z čerstvej uhorky 😋😋

Perlička:...asi po polroku som použil fritézu, ktorú som dostal od "Ježiška" a nemám ju veľmi rád a teraz intenzívne vetram byt...ale vypražila rezniky výborné, rýchlo a šťavnato 🙂


leaela
@bugout (16.6.2023 17:11)

Nie vsetky recepty zachytim,ale ak mi tento usiel,tak to by ma mrzelo....ako na tie vajcia?aj do diskusie mozes kratko napisat👍👍👍,vdaka ti!😉
Pozdravujem vas👍👍👍😆😆😆
1x bugout
bugout
@leaela (16.6.2023 20:48)

Sklamem ťa.... Kúpiť. Aj keď sú recepty nikdy som to neskúšal. A poviem, že dnes som ochutnal a viac nebudem. Použil som ich do congee. Nechutia mi 😂😂 kúpil som aj tieto aj solené kačacie vajcia a tiež nič moc. Naozaj výborné sú čo mám v recepte na ramen. Len nevyzerajú až takto dobre/zaujímavo 😂😂
1x leaela
stefanm
...dnes:
Tradičná slovenská zabíjačka😋😋
(jaternica, klobása, bočik s dusenou ky. kapustou, zemiaky s cibuľkou )

...a veru... dobré t
kucharka
Pred pár dňami sme mali hamburger…. Teda taký "náš" …
Žemľa potertá horčicou a samba ollek, hamburger , opečený kozí syr, opečená zelená paprika.


kucharka
Príjemný a oddychový víkend prajem všetkým, a na potešenie posielam fotku balkónových kvetiniek… :-)
Už mi asi dlho nevydržia, začínajú hice a kvetom sa to akosi nepáči :-(


mijaita
@kucharka (17.6.2023 17:39)

Az na ten kozinec (jak mu rika holčička, ktera ho miluje) krasny hambáč! Pak choi peču ráda, to je delikatesa!
mijaita
@bugout (16.6.2023 17:11)
V jedinné a nejlepší rest v Praze takto. Poprášit zázvorem a pokapat cerným, rýžovým octem.
stefanm
@stefanm (18.6.2023 14:21)

...a Plnený bravčový plátok, výpek so slaninou, restovana ryža a hlávkový šalát s hnedým cukrom a citrónom 😋

Poznámka:... keď som jedlo zapil deckom vína ozvali sa vo mne spomienky ako sme kedysi dávno, nad ránom, oduševnene (a občas štikutajuc🙂) "recitovali" Smrekove: Bacardi...

(Kedysi dúškom píjali sme vás,
nápoje slávne,
korunované vinetami,
na ktorých všetky reči sveta
svietili ako drahokamy. ...)


bugout
@mijaita (18.6.2023 08:37)

Poviem baz rovinu, že mňa až tak neočarili. Ale stále sú lepšie ako tie solené kačacie vajcia. U nás stoja jedny aj, druhé cca 1€ kus....

A varil som opäť mapo tofu, nevieme sa toho jedla dojesť 😂😂


bugout
@mijaita (18.6.2023 08:40)

Ktorá reštaurácia?? Do Prahy chodím, rád navštívim dobrú čínsku reštauráciu
kucharka
Samé dobroty tu vidím… jedna fotka lepšia ako druhá ….
Hlavne ten seged bych si dala - milujem ho. Je to jedno z jedál, ktoré si "objednávam" vždy u mamy, keď prídem na SK.. :-)

My sme dnes mali teľacie na hubách, s tarhoňou.


kucharka
A čakankový šalát s dresingom z gorgonzolly.

Robila som aj olivovú focacciu, posypala rozmarínom a hrubou soľou. Tiež už začínam robiť gazpacho, máme ho vždy v chladničke a pomaly chodíme popíjať.
Príjemný zbytok nedeľného večera prajem!
mijaita
@bugout (18.6.2023 18:11)

Bohuzel, s restitucema vzala za sve. Byla vyhlasena, tehdy jedna jedina v CR!!
 search.seznam.cz/obrazky/?q=cinska%20restaurace%20Vodick...

Ta kucharka - knizka od Tomanika, je dost dobra, protoze ta jidla znam, chodila jsem tam obcas (i Karel Gott) a jidla mohu porovnavat. Jinak zadnou, novodobou, dobrou, cinskou, neznam. V Hostivicich se jeden kuchar tvari, ze v te Vodickove varil a udelal si svoji rest. Nooo, radsi mlcim, podrizla bych ho :-) Dehonestuje kazde jidlo. Lidem mozna chutna, ale neznaji ty chute.
kuko95
U nás robia fakt parádnu pizzu tak raz za čas si dám...dve by som nezjedol jedna je frajerkina 😁
stefanm
... vždy, keď urobím, ako dezert, Francúzku lahodnú pochúťku
"Íle flottante", manželka povie, že to "Vtáčie mlieko" bolo výborné ☹️...aj dnes po odpoludňajšej káve!🙂


mijaita
@stefanm (19.6.2023 22:31)

Jééééé, to já dělám děsně ráda a i to ráda jím. A dělávala to už i moje babička století nazpátek! Nevím jak je delas ty, já do pudinku řídkého. Babička je dělala, myslím, do mlíka jen.
stefanm
@mijaita (20.6.2023 18:58)

...toto má svoj príbeh... popíšem!

...z dvoch vajec tuhý sneh s cukrom, (niekto torobí nad parov, ja nie)...v troche mlieka dva žĺtky, vanil cukor a golden klas
...v mlieku uvariť krátko snehové halušky, vybrať a a pridať do neho ten rozmiesany zlatý klas
... lenže ja som to robil ako "dobrý skutok" po návrate z posedenia pri pivku, a ten zlatý klas som vysypal rovno do vriaceho mlieka...samozrejme nedalo sa to rozmiešať a skončilo v hajzli
...tak som narýchlo urobil len vanilka puding a pani manželka ešte teplé chválila
...dnes, keď sme boli s rodinnými priateľmi pri pizza posedeni som sa priznal!!!...ja neciganim 😄


stefanm
@mijaita (20.6.2023 18:58)

...toto má svoj príbeh... popíšem!

...z dvoch vajec tuhý sneh s cukrom, (niekto torobí nad parov, ja nie)...v troche mlieka dva žĺtky, vanil cukor a golden klas
...v mlieku uvariť krátko snehové halušky, vybrať a a pridať do neho ten rozmiesany zlatý klas
... lenže ja som to robil ako "dobrý skutok" po návrate z posedenia pri pivku, a ten zlatý klas som vysypal rovno do vriaceho mlieka...samozrejme nedalo sa to rozmiešať a skončilo v hajzli
...tak som narýchlo urobil len vanilka puding a pani manželka ešte teplé chválila
...dnes, keď sme boli s rodinnými priateľmi pri pizza posedeni som sa priznal!!!...ja neciganim 😄


stefanm
@kukulienka71 (21.6.2023 12:21)

...ako dlho (približne) si piekla rybu???...

vyzerá úžasne, a ako krásne vonia 😋😄
kucharka
Marinovaný a pečený baklažán ( údená paprika, čili, korenie ) pokvapkaný rajčinovou šťavou, citrónom a oliv.olejom, podávaný s gréckym jogurtom na slano, posypané koriandrom a bazalkou. Ohromne dobré.


mijaita
@kucharka (21.6.2023 15:32)

Jedna delikatesa stiha druhou!! Baklazan mam od vcera upeceny, ale pripravený na baba ghanoush. Neva, bude dalsi!
stefanm
... nám dnes stačí

...Ružička ovareneho karfiolu posypaná opraženou strúhankou, pučeny zemiak so škvarkami a ledabolo pohodenym lístkom hlávkového šalátu, zapite šumivym multivitaminom 😋

...na malé čapované+ až podvečer, keď sa ochladí 🙂


bugout
Ako predprípravu na večeru (plánované Oroshi soba) som na rýchlo urobil Toshikoshi soba... Aj keď nie je nový rok (je to japonská novoročná polievka, resp. rezance). A áno správne ste si všimli, že mám dní pohankovych rezancov...


mijaita
Ted svistis v Asii, ja v lenosti :-) A tak si radsi udelam okurku a brambory. Dneska jsem se prekonala a taky az do nedele musim delat rizky :-)
Sobaky a pohanku z duse nerada, ale mas to hezky!
bugout
@mijaita (23.6.2023 17:14)
Dal by som si za tanier... A musím povedať, že moje jedlá sú lenivejšie ako tvoje 😂
bugout
Spomínané Oroshi soba.... Áno viem, že vajíčko tam nepatrí ale ja ho zbožňujem a dávam všade... A žiaľbohu chutí aj manželke, takže mám len polovicu...


mijaita
@bugout (23.6.2023 18:34)
Kdyz máš chut a rad, tak tam vajicko patri! Moje oblibene slovo, ze recept není dogma! :-)
1x bugout
bugout
Raňajkoobed bol parížsky (samozrejme domáci). Obed len z ľahka yayla... A obedovečera nejaká rýchlovka s ázijským šmrncnom (zatiaľ viem len, že príloha bude ryža)


kucharka
My sme dnes mali rýchlovku - paradajkové rizoto. K tomu bol cuketový šalát.
Bolo teplo, tak sa mi moc nechcelo byť v kuchyni :-)
V piatok som robila Svätojánsky kysnutý koláč, na oslavu.


stefanm
... dnes:
"Mrazničkova" polievka

Cestoviny "Garganelli" s tuniakom, salsou "Arrabbiata"a Cícerovym pestom😋... dobrá kombinácia!


stefanm
... dnes stolovanie "na hulváta" pretože na druhej strane stola sa pracovalo...


cesminaz
@mijaita (26.6.2023 16:22)

Je to jedna z našich TOP polievok. Najlepšia je dobrá horúca a Isot tam aspoň u mňa v žiadnom prípade nesmie chýbať😊 Ja varím vždy za velký hrniec, je jej potom takých 4-5 litrov, ale u nás sa rýchlo zje🙂 Dávam hovädziu nožinu, potom zo 2 kusy špikové kosti a podla velkosti 1-2 kusy/plátky mastnejšie hovädzie rebro. Ked náhodou nemám špikovú kosť tak nevadí, ale kus mastnejšieho rebra musí byť. To všetko dokopy dá chuť tej polievke. A pravdaže veeeeela cesnaku. Pekný deň.


mijaita
@cesminaz (29.6.2023 09:24)

Diky, slo mi o druh hoveziho. U nas doma se také vařilo žebro. Polívka a maso k omáčkám.
Skvele, mozna to nekomu take pomuze. Morkovou kost davam vzdy, na chleba miluju ten horký morek!! No a ysot diky tobě používám už mnoho let a nejen do polívek!. A do několika ještě i sušenou mátu :-)
stefanm
...ja som to mal dnes jednoduché lebo od utorka ostalo trochu cestovín, tak som ku ním dopasoval šampiňóny (boli vraj v akcií, tvrdí manželka) v smotanovej omáčke...bola to dobrá voľba...chutilo 😋

...teraz odpočívame 😉


mijaita
@stefanm (29.6.2023 12:54)

Hmmm, to jsme meli predevcirem se spagetama :-) Jen ty mas vetsi tet i zamp :-) S cim je mas?
stefanm
@mijaita (29.6.2023 14:14)

... nerozumiem skratke "tet" ale ak to malo byť "cest" tak sú to výborné originál Ital Garganelli z predajne Primitivo

...biele šampiňóny sú orestované na výpeku z na drobno nakrájanej slaniny s trochou masla a lyžičkou oleja zprašene štipkou múky, uvarené do mäkka a dochutene ky. smotanou rozmiešanou s hubovým korením

 primitivo.sk/obchod/kategoria/cestoviny/vajecne...



mijaita
@stefanm (29.6.2023 15:02)

Jasne, cest :-) Píšu a po sobe nectu. Už bych mela začít, škola dávno skoncila :-)
Žampíky máš lahodně vytuněný! Já dělala jen na másle ve velouté s troškou hovězího demi glace.
cesminaz
No a dnes bola turecká držková polievka, ktorá raz za čas jednoducho musí byť🙂 Príjemný večer všetkým tu vospolok. Fotka nieje nová, ale keďže polievka vyzerá vždy rovnako, tak to určite nevadí.


mijaita
Kurecí kousky v marinádě z kmínu, maggi (ja ho miluju), majonezy, kurkumy aj. Příloha salát ze zelených fazolek, susených rajcat, majolky, citronu a kapky chili oleje.


kukulienka71
práve som vložila do chladničky šaláty k večeri na terase, bude grilovaná klobáska. Ľadový šalát je s portulakou a jogurtovým dressingom, zvyšné sú tradičné, ktoré nikdy nesklamú


kimlo
Ja som dostal od kamošky z ITA sušené paradajky, tak som ich dnes nakladal s bylinkami…




stefanm
... náš dnešný nedeľný obed mi pripomenul úvod jednej z, niekedy dávno, tak populárnych poviedok pánov Šimka a Grossmanna,
Jak jsem se učil kouřit: "Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, k dokonalému mladému muži patří cigareta jako k velbloudovi hrby"...

...tak mňa napadlo, že:..."Nech si kto chce, čo chce hovorí, nech sa ho to netýka, na východnom Slovensku, patrí k dokonalému nedeľnému obedu vyprážaný rezeň z krkovičky, ako v krčme k pivu deco borovičky!"






kimlo
@stefanm (2.7.2023 14:31)

No jo, propadlík Janeba měl v podšívce u kabátu zašitý tři Lípy… pro připad stroskotání…
kimlo
@mijaita (1.7.2023 16:06)
Ony tie paradajky sú strašne slané, Taliani ich sušia na slnku a konzervujú morskou soľou. Ale stačí ich len oplachnut v otcovej vode, trocha vysušiť na papierovej utierke. Nasekal som čerstvú petržlenovou vňať a bazalku, cesnak som nakrajal na plátky, zalial oliváčom a premiešal. Túto salsu som dobre premiešal s paradajkami, nechal chvíľu odstáť a potom natlačil do malých pohárov. Zalial olivovým olejom, ešte poutláčal aby unikol vzduch a zatvoril. Vydržia veeelmi dlho.
bugout
Šimek a Grossmann sú najlepší!!! Počul som väčšinu ich poviedok aj návštevné dni snáď stovky krát... a k téme.... Losos teriyaki, ryža, šalát z mungo klíčkov....


zolik
@kimlo (2.7.2023 15:13)
@stefanm
A rak se toho dne naučil kouřit pouze Závoz, jemuž pozústali na pohřbu nabídli cigaretu aby utišil žal a pitomec Pazderka, jehož otec si při rumu uvědomil, že ve dvou se to lépe táhne 😊
mijaita
@kimlo (2.7.2023 15:20)

Diky vřelé, někdy se k sušeným dostanu, tak jdem chtěla vědět. Určitě se mi to hodí!!
bugout
(meno si nepamätám) doznal, že v poledne jedl kachnu ta stejne za chvíli byla i mezi námi. 😂
1x zolik
zolik
@bugout (2.7.2023 16:19)
Volal sa Weis
… “Weise jsme dokonce museli omývat vodou. Když se probral doznal, že v poledne jedl kachnu. Ta ostatně za chvíli byla i mezi námi”…
😂
bugout
@zolik (2.7.2023 17:00)

Šimek a Grossmann sú to najlepšie čo Československý zábavný priemysel kedy vyprodukoval...