Rôzne

Čo dnes varíte alebo pečiete? Jún 2024

redakcia - fotkaredakcia, 1. júna 2024

Júnové pokračovanie obľúbenej diskusie pre všetkých, ktorí sa radi podelia o svoje kulinárske výtvory a gastrozážitky a aj pre tých, ktorí sa nimi radi inšpirujú.

@zareaguj


Diskusia k téme

kucharka
Na trhu som kúpila obrovskú hlávku-hlavisko šalátu. Za euro. Je super čerstvý a chrumkavý.
Volá sa "maravilla" - úžasný šalát, je to akoby domáci ľadový šalát.


evanaaa
@cesminaz , tá pražma sa mi páči, aj som mala pokušenie ju kúpiť a spraviť, len sa pýtam, či má veľa kostí? Iste má chutné mäso, preto ma láka už aj na tých záberoch.......
haji
Dnes jsem dělala marhulovou marmeládu, podle receptu od @marianne - je skvělá. Zato kuchyň vypadá jako po nájezdu Avarů. Jen marmoška je v cajku, hezky zabalené skleničky v utěrce a v dece. Mám strach tam jít - čeká na mě úklid...
Včera jsem vařila špenát, brambory ve slupce a vajíčka natvrdo.
Zítra jdu na oběd ke kamarádce.
Krásný víkend a léto přeji všem!! nejen na Vareche!!
haji
@tomeska (22.6.2024 17:06)
Děkuji za přání a milý koment, že "dovolenka" haha - myslíš něco takové jako mateřská dovolená, to je také hodně úsměvný termín haha
Mno, co pomohlo, pomohlo, ale to co navázalo - mě opět omezuje. Roznemohlo se mi koleno, teď se boxuji s alergií na slunce. Pořád se něco děje. Připadám si jako skarabeus. A víme, že skarabeus je hovnivál, který valí tu svoji kuličku... Skarabeus zní líp a tajemněji. Haha
farbuska
@haji (22.6.2024 16:33)

Teším sa, že si opäť tu medzi nami, @haji . Dnes som bola celý deň v práci a k Vareche som sa dostala až teraz večer. A hľa, príjemné prekvapenie! Pekný záver dňa. Naozaj mám radosť.
haji
@farbuska (22.6.2024 20:08)
Děkuji za srdečný koment, jsi milá! Radosti není nikdy dosti. Obzvlášť když člověk pracuje o víkendu. Zdravím a přeji hezkou neděli!
haji
@zolik (22.6.2024 20:12)
Ahojík, děkuji za milý koment, Stratená si přijdu pořád, o fous je to lepší, ale ne a ne nastolit správný režim dne, zvlčela jsem. A pokud si dobře pamatuju, také jsi byla dlouho stratená. Když jsem včera viděla tvoje příspěvky s fotkami dobrot, radostí jsem poskočila. A to je co říct, neposkakuji často z bezpečnostních důvodu. Mám také radost, že jsi tu!
Fajn neděli přeji! Už se těším na další díl morky, bude? haha

haji
@zolik (1.6.2024 19:16)
Fajn isnpirace, díky za ni. Rajčata s černými olivami, cibulí, hmm to musím vyzkoušet.
1x zolik
farbuska
@haji (23.6.2024 06:55)

Dnes zasa pracujem (v galérii), takže prajem všetkým peknú nedeľu, dobré jedlo (ja si práve balím na obed do práce studenú jogurtovú polievku: postrúhaná alebo nadrobno pokrájaná všelijaká zelenina, soľ, koreniny a bylinky podľa chuti a len zmiešať s gréckym jogustom) a veľa radosti po celý letný deň.
kucharka
A aby bolo niečo sladké, tak som upiekla obyč piškótovú roládu, naplnila "lemon curd" a šľahačkou a pohádzala pár malín. Ku kafíku akurát :-)


haji
@kucharka (24.6.2024 17:28)
Takovou roládu bych brala všemi deseti. Že obyčejné piškotové těsto, haha Vidět, že pečeš často, o tom žádná, jsi šikulka! Krásné pozdravení do Španěl!
kucharka
@haji (25.6.2024 20:19)

@haji , ďakujem. Tak sme radi, že si zase tu, nech sa ti dnes ten koláč s ovocím vydarí!
Je to dobrá voľba, letný koláč s kopcom ovocia, tie sú najlepšie.
Ja mám misku marhúľ, tak možno tiež niečo upečiem …. Ak sa nezjedia ( čo by bolo lepšie ) lebo sú sladké.
Pamätám si, keď som bola malá ( pred veľa rokmi 🤣 ) tak mama s babkou chodili na "dolňáky" kupovať ovocie, hlavne marhule a zavárali. Dokonca nám ich ani nechceli dovoliť jesť, že sú na zaváranie. Teraz sa na tom smejeme, že čo to malo za význam nejesť čerstvé ovocie a radšej zavárať … ?!?
No čo už … :-)

Ja som raňajkovala bagel s cottage cheese, avokádo a salámu. A hrniec kávy.
Pekný deň prajem. U nás slnečno-hicový.


haji
@kucharka (26.6.2024 09:28)
Fajnová snídaně, asi bych si dala duplu, mno, já nesnídala, je to tedy závist... I u nás doma se v létě zavařovalo, dělala marmeláda, prostě sklizené ovoce a zelenina se zpracovalo na zimu. Pravda, meruňku jsme měli na zahrádce, ovoce padalo, tam jsem se mohla napást do sytosti. Když maminka koupila např. velké broskve - na zavařování, jako děti jsme kolem nich kroužily a kňučely, že chceme/musíme "okoštovat". Většinou to neprošlo. Ale když se zima zeptala co jsme dělali v létě - plná špajza plných sklenic byla odpovědí. To se hlavně mamince a babičce líbilo - v té době jsme tyto věci nekupovali, o čerstvém ovoci či zelenině v krámě si všichni mohli nechat zdát. Dnes už jenom vzpomínám, a se slzou v oku na tu chuť našeho/místního ovoce, zeleniny, bo teď už nemám zdroj. A když mám, tak je malinečký - někdy přinesou něco kamarádky, nebo trefím v obchodě, či dostanu od sousedů přetlak jejich sklizně.
Už mám koláč v pozici rozpracování, jen čekám až vzejde kvásek. Marhule v lednici přežily, horší je to s marmeládou, kterou jsem dělala minulou sobotu. Někdo na ni chodí...
Krásný den i večer přeji všem!
U nás trochu oblačno, ráno malá peháňka. Až takový hic není, hurá!
haji
@kucharka (26.6.2024 09:28)
Co jsem nechápala, byly vlašské ořechy. Babička je strážila jako sokol s orlem, hlídala je, i při sklizni. Nejhorší bylo, když se neurodily, uvalila embargo na všechny, takže o šiškách na pare či pěrách s ořechy jsme si mohli nechat zdát na hodně dlouho. Mno, prézle /opečená strouhanka/ jsou vedle mletých vlašských ořechů spíš pomsta než dobrota. A koláče, cukroví s ořechy - jen na Vánoce, Velikonoce si babička dobře rozmyslela a to jsem na ni musela dlouho, předlouho tlačit, často neúspěšně. Jo, byla dobrá hospodyňka, o tom žádná. My děti, jsme byly jako kobylky.
Kyne mi těsto a tečou sliny i pot...
farbuska
@haji (26.6.2024 15:30)
Aj u nás bývalo skromne... mnohé zo sviatočnejších jedál a dobrôtok len na Vianoce, Veľkú noc alebo iné veľké sviatky. Ale akosi to bolo o to vzácnejšie, pridávalo k výnimočnosti chvíle a sviatočný pocit bol trblietavý aj z vnútra: v srdci a v duši. Na druhej strane: tie jedlá obyčajných dní, skromné a jednoduché, sú dnes vzácne, ťažko verne zopakovať ich chuť, lebo boli z poctivých surovín: dobrej múky, na slnku dopestovanej zeleniny a ovocia, domácich vajíčok od veselých sliepok. A - ako vravíš- zima sa vždy mohla spýtať, čo sme robili v lete: police v špajzi sa prehýbali pod dobrotami z našej záhrady.
Pozdravujem.
haji
@farbuska (26.6.2024 19:20)
Díky za srdečný a jemný koment časů, které zmizely v dáli... nostalgické vzpomínky si hýčkám, často na babičky i maminku vzpomenu, vezmu si návod, postup, přístup a hned se vše vyřeší, mně se uleví a cítím se v bezpečí moudrosti předků a selského rozumu jako v bavlnce.
Hezký večer a klidnou noc!
Koláč s meruňkami vyšel náramně, už jsem se podělila se sousedy, sama dosyta ochutnala a vlastním tělem jsem před sebou uchránila 3 kousky, spinkají v lednici. Teď už jen na lednici petlici...
haji
Jejda, Varecha je jak šnek... Mno, šnek ke šnekovi, také nemám tu správnou rychlost. Včera to nedopadlo, vychlazené tři kousky koláča padly za vlast.
Dnes pracuji na zapékaných těstovinách, už jen čekám, až mi zchládne uzené. Pak šup do trouby, čekat až se upeče a hlavně až trochu zchládne. ¨
U nás je zataženo , cca 24°C, zatím bez deště. Včera navečer bouřka, celkem milostivá.¨
Krásný čtvrtek přeji všem! Prázdnináři už jsou jednou nohou volní. Radostné prázdniny školákům, pevné nervy hlídajícím!
janger
Nedavno som robila vysmazany karfiol. Nepredvarala som. Vysmazala som ho surovy, chut je podla mna lepsia, karfiolovejsia. Pomalicky, s citom vysmazat, ako aj @cesminaz to tu niekde vo svojom recepte spominala. Je vyborny.


farbuska
@janger (28.6.2024 14:01)

Ani ja už dávno nepredváram. Chuť je naozaj "karfiolovejšia". Keď sa karfiol rozoberie na menšie ružičky, tak sa aj surový dobre prepečie.
haji
@janger (28.6.2024 13:28)
Krásné pozdravení, jsem také ráda, že tě vidím!
Vyprážaný karfiol miluju, také nepredváram, smažím růžičky hezky pomalu /osvědčené/. Upekla jsi moc pěkný a chutný koláčik, linecký so smotanovou plnkou hmm Jedeš bomby, jsi šikulka!
Přeji moc pěkné léto, milá @janger , tobě i celé rodině! Aj Miske!
janger
@haji (28.6.2024 20:31), aj tebe prajem zo srdca pekne leto :-). My sme mali dnes rusny, ale velmi pekny celodenny vylet s vnucatkami. Tak teraz uz len nohy vylozene...pa-pa pozdravujem, Miska ti posiela jemny skrabancek :-))).
2x haji a zolik
haji
Dnes jsem dělala višňový džem, kamarádka mi přinesla čerstvě natrhané višně, nešlo to jinak, než se do nich pustit. Až teprve teď jsem zjistila, že Gelfix od DrOetker obsahuje palmový olej! Udivilo mě to, přísahala bych, že nic takového na jejich stránkách u Gelfix výrobků ve složení není. A opravdu není. Ale na pytlíku /mám doma 2:1, 3:1/ jsem palmový olej ve složení našla. Před chvílí jsem se dívala jak na jejich stránky, tak na jiné, které zmíněné Gelfixy nabízejí - ani písmeno o palmáči. No, už vím, že si mám domů pořídit Pektin, čistý pektin bez extra šmakulád. A protože je doba marmelád a džemů, dávejte si POZOR na GELFIX. Já ho tam nakonec dala, ale příště budu připravená s Pektinem. Ceny různých výrobců se na trhu liší, čím menší balení, tím je dražší. Kdo dělá více marmelád, džemů, je cenově příznivější větší balení. Abych byla korektní, i DrOetker nabízí samostatný Pektin.
Přidávám k nahlédnutí /věřím, že půjde otevřít/ článek o pektinu:
 www.zdravoslav.cz/blog/pektin--vlastnosti--druhy-a-pouzit...

Hezký nedělní večer přeji všem!
haji
@janger (29.6.2024 21:01)
Děkuji, měla jsi milý den s dětmi! Haha, že jemný škrábaneček, oh ta jedna! Také zdravím!
haji
@zolik (29.6.2024 16:20)
Hmm, tvoji rybičku bych si dala s chutí, hmmm Díky za inspiraci, nepůjdu na lov do terénu, ulovím v marketu nějakou finančně přívětivou. Fajn nový letní týden, ať ti to vaří, smaží, peče!!
1x zolik
tomeska
@haji (30.6.2024 18:58)
nemám ráda ""chemické"marmelády, tak používám pektin přírodní, kyselé jablka,Naproti přes cestu už zrají u sousedky letní . Uvařím se šlupkou a přepasíruju, ovoce ,cukr 1 : 1,a jablka dreň 1 : 5,6. Zatím mne to nesklamalo. Jinak pektin ve zdravé výživě.
haji
@tomeska (30.6.2024 21:25)
Děkuji za zkušenosti, rady, přece jenom nemám tolik praxe, dlouho jsem nic takového nedělala, jen marhulovú marmeládu viz hore, tam je jen kyselina citronová, s tou nemám problém. Ano, pektin ve zdravé výživě, tam se nasměruji.
janger
@haji (30.6.2024 18:58), nechapem, aky ucel ma palmovy olej v zelirovacom prasku. Isla som pozriet na moj zelirovaci cukor (nie Oetker). A tam tak isto...niekedy ani nevieme, co konzumujeme.
1x haji
haji
@janger (2.7.2024 23:05)
Nějaký efekt to tam dělat musí, řekla bych, že palmáč jim tam "váže" nějakou chemickou šmakuládu, které by v džemu/marmeládě jinak byla buď výrazně hnusná a nebo křupavá? V lepším případě, pokud neplatí, že "váže", tak ho mají tolik, že ho sypou a lejí do všeho. Dalo by se pokračovat proč - neviditelná ruka trhu a ztráta zdravého selského rozumu.