Ako schudnúť

Ako si vytiahnuť nenápadne špáradlo zapichnuté v jazyku?

zemo - fotkazemo, 22. januára 2011

Doma by to šlo, ale čo mám robiť, keď som na obede u snobov, ktorí sa chceli poľudčštiť a uvarili španielskych vtáčikov na spôsob španielskej čižmy? Teda všetky vtáky prešpikované nielen slaninou, ale aj zhruba desiatimi špáradlami, aby sa im mäso nerozpadlo.
Nemôžem si spôsobne zakryť ústa, lebo na špáradlo nevidím, zrkadlo majú v predsieni, už som tam trikrát bol, stihol som zablúdiť k susedom, ale špáradlo mám stále v jazyku. Teraz mlčím a trpím. Som s laptopom na toalete a bojím sa z nej odísť. Jazyk puchne a puchne a puchne...

@zareaguj


Diskusia k téme

22 komentáre k článku
Nemôžem, jazyk mi tak napuchol, že je ho plná toaleta, horší ako airbak v Obamovom aute a tlačí ma k stene...
Keď maš pri sebe mobil ,tak zavolaj hasičov ,že v dome horí a snaž sa aby aby ti na jazyk nastriekali studenu vodu ,snaď ti odpuchne natoľko aby si mohol pred nimi ujsť,keď zistia,že to bol planý poplach.
Pichni doňho ako do airbaku,či niečo nevyfučí a nespľasne?No ktovie kde si teraz za 1 1/2 hod. od udalosti?Dúfam,že nie na ÁRE ?Ešte dobre,že tu píšeš prstami a nie jazykom.......čujme,kde si?
Zemko, ešte sa dobre prizri či to máš zapichnuté špáradlo v jazyku a či to nie je náhodou dačo z pizze (čítaj ako chceš!)
no, milý Zemo - ja teraz veru neviem, či som ti náhodou nenaletela... až mi zle došlo, ako som si to predstavila...:)
Tak aká je realita??? :)
ja by som ich zažalovala.... keď mohla teta čo si popálila jazyk horúcou kávou vysúdiť od McDonalda milióny, ty by si mohol od snobov čo ani variť nevedia a jazyk ti zohavili, vysúdiť aspoň nejaké to Euro :-)
Tak som vás dostal skoro jemne kompletne, po roku som robil španielske vtáčiky. A zabudol som, že som niekde na koniec ftáka dal aj špáradlo. Viazel som ich ľanovým povrázkom.
A špáradlo mi naozaj zostalo jemne zapichnuté do špičky jazyka, zo spodu. Vtedy keď som sa predvádzal, aké som navaril. Stiahol som chvost a hybaj kade lepšie.
Musel som pre mojou nedočkavou ženskou svorkou zaujať naozaj tichý kútik hneď vedľa kuchyne, tam je toaleta - a vytiahnuť si tu špičatú potvoru rukou. Aj moje grambľavé ručinečky stačili.
A keď som tak trpel, tak som si povedal - no nie je to na diskusiu? :o)))
...:-)))ja som bola na vazkach verit-neverit,aj som ta do doktora poslala,ale ci ja viem kedy ty pravdu vravis?ale vydenzifikuj to v tej slivovici ako ti anina43 radi,mas bolestne:-)))
Ja nie som Ftipkár, čo si namiesto v bohapustej hnusobe nazvanej "Vtipnejší vyhráva" presadil Krajíčeknamiesto Hlaváčka! Prd ako prd, ale nie o tom som chcel - som taký mulilinký mystifikátor, ktorý umne splieta pravdu s predstavou a potom je z toho onô toto! :o):o) Úsmev aj z toho, že nie je tak dobre, ako by mohlo byť, pomáha!
Ja si myslím,že sa konečne niekomu podarilo udržať Tvoj jazyk "na uzde". Čo sa nepodarilo Tvojej polovičke,tak dokázala aspoň susedka.Keď Ťa pozvú ešte raz, tak povedz,že si vtáčikov už prejedený.

Pridaj komentár do diskusie: