Kresánek,Krejča: Atlas liečivých rastlín a lesných plodov

sbohemrozume - fotkasbohemrozume, 29. marca 2010
Nechcem sa stavat prominentným autorom, preto nebudem písat velmi o liečivkach. Iba trocha málo, ak dovolíte a moje vedomosti na to budú stačit. Ponukám náhradu
Kresánek,Krejča: Atlas liečivých rastlín a lesných plodov - túto knihu mám v elektornickej podobe, ak by kto chcel, neh sa so mnou spojí po skype, pošlu. Cez majl to nie je možné, je to velké.
skype adresa: gmpmilos
@zareaguj


Diskusia k článku

jody
@Sbohemrozume , prosím pozor na porušovanie autorských práv, vymaž tento diskusný príspevok, radšej, než by mal z toho mať niekto problém, vrátane teba a majiteľov tejto webovej stránky. Toto nie je nič proti tebe, neber to prosím tak, len zákony nepustia. Iba ak by tá kniha bola všeobecne verejne dostupná na internete. V tom prípade beriem toto celé späť.
sbohemrozume
Kniha je ve formátu PDF volně na internetu:  www.war-zoneforum.eu
- ale musíš se registrovat a mít hodně štěstí abys našel díru na stažení. Krom toho postupuji bezúplatně a ničeho nežádám. A dobrý pocit a úsměv se stále ještě - bohužel - nestal všeobecně uznávaným platidlem.
jody
Tak potom sa ospravedlňujem, šlo mi len o to, aby niekto nemal námietky, ak by tá kniha nebola volne dostupná. :-)
sbohemrozume
Já vim, rejpaly je svět bohatě zásoben, kdyby všichni tito krtci ryli místo do lidí do země, mezi Prahou, Bratislavou a Vídní by dávno fungovalo metro.TOPlist