Keď človek pozerá a zabudne,že treba ísť spať....

stacy77777 - fotkastacy77777, 19. marca 2013
Možno tento spôsob výroby zákuskov už veľa z vás videlo, ale mne to nedá nepodeliť sa o tento nádherný zážitok. Človek môže len s otvorenou pusou sledovať a vlastne som stratila pojem o čase....a iné.....Čo poviete,páči sa????
@zareaguj


Diskusia k článku

akeber
Perfektné , mám známu točí z hliny :-) nikdy by mi neprišlo že sa dá takto upraviť torta . Zaujímalo by ma čo je to za hmotu , predpokladám že to šľahačka asi nebude . Idem pozrieť ďalšie :-) .
elisticka
kraaasa!!! no ale tej plnky je teda dost... alebo slahacky? pochybujem ta by tak nedrzala....
1x uvex
hubata
@staccy77777 - je to fakt droga, ale to isté aj táto www.varecha.sk.: jede-dva dni ak sem nenakuknem, pribudne tu toooľko skvelých receptov a to ešte mám pocit že mi niektoré aj utečú.

Ten krém vyzerá na nejakú umelinu, ani šľahačka, ani maslo by asi takto nedržali. Zrejme veľmi najemno vyšľahaný margarín s cukrom a musí ho byť fakt hromada. No čo, ideme vyskúšať na sviatky? Keď tak na to pozerám tak sa mi zdá že hádam by som to aj dokázala, ale no neviem ....... neviem .......
stacy77777
Keď som omrkla viac tých videí, na niektorých v pozadí je vidno nádobky s fotkou kuchára,podobné, ako u nás šľahačka v spreji,možno,že to aj je šľahačka,ale určite nie taká penová ako u nás,čo spadne za dve minúty.... Mne sa strašne páči tá zručnosť, s akou sú robené tie torty,muselo to chcieť strašne veľa trpezlivosti a praxe....
TOPlist