Banánovo-ovsené muffiny videorecept

niliarik - fotkaniliarik, 14. novembra 2017
Banánovo-ovsené muffiny (videorecept)
Foto: niliarik
5 minút
príprava
15 minút
na 180 °C

Videopostup

Suroviny

2 ks
1/5 šálky
1/4 šálky
1 šálka
1 bal
1/4 šálky

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Šálka má 200 ml. Banán roztlačíme vidličkou v miske a zmiešame so všetkými ingredienciami. Naplníme košíčky na muffiny ( môžte aj do formy na muffiny) a necháme piecť na 180 °C približne 15 minút. (Treba si to odkontrolovať špáradlom, každá rúra pečie inak).

Diskusia k receptu


Najsrdiečkovanejšie komentáre Ukáž celú diskusiu
Tak na toto video po poslednych zazitkoch ma na pozretie nenalaka nikto. Pozerat 8min 32 sek??????? na nepekne keksy, a to este na YOUTUBE? Od kedy Varecha pridava taketo zarobkove videa? Odpovie mi mozno @redakcia ? Ak ano a odpovie, tak sa mozno tiez zacnem zamyslat a preorientujem sa do tejto polohy a zacnem pridavat videa. Je to jednoduchsie a aj vyhodnejsie. A cim dlhsie tym lepsie!
@Niliarik (21.11.2017 20:4

priznám sa, zvládla som to pozerať len do nasypávania vločiek do hrnčeka. Nemohla by si mať dopredu pripravené a nadávkované suroviny? Aj rozpučený banán? Potom ich už len krátko predstavíš, zmiešaš, jednu ukážeš ako ju dávaš do už predtým vymastenej formy, ukážeš ako ich dávaš do rúry a potom už len hotové. To možno ľudia budú ochotní pozerať. Dúfam, že toto bolo konštruktívne :-)
@Niliarik (21.11.2017 20:43)

Nestrácaj nádej,moja milá. Vezmi si rady k srdcu, neurážaj sa. Skráť video tak na 2 - 2,5 minúty, stačí vidieť, ako šúpeš jeden zemiak, alebo plníš jeden košíček.... kúp si lepší nožík a vyber krajšie náradie - doštičku, misky.....atď. No a na záver prezentuj hotový produkt trochu nápaditejšie. Neotáčaj rukou tanier, aj keď máš peknú manikúru, ale naservíruj na pekný tanier, tácku, drevenú doštičku, poukladaj, jednu muffinku rozkroj, alebo rozlom, pridaj napríklad čerstvé ovocie na tanier....inšpiruj sa od iných, aj chleba s maslom a cibuľou sa dá krásne odprezentovať.