Diskusia k receptu
Rezance so zeleninou

Nudle z pánve se zeleninou fotorecept

klukodvody - fotkaklukodvody, 14. apríla 2019

Komentáre 1 - 13 z 13


Mně by chutnalo, taková bezva rychlovka. Přeji hezký večer tobě i paní Saše!
tiez to robim a vzdy je to perfektne pekny recept
... srdečne pozdravujemE a pýtam sa, prečo nie!? Veľarazy ani kombinácia s mäsom byť nemusí a našinec si "pošmakne"! ... ta ňe?
Vyzerá to dobré. Priznám sa ani som nevedel, že sú aj takéto rezance. Budem to musieť aj ja skúsiť. Zdravím Vás a pekný deň želám.
Ani ja som netušila, že sú v predaji instantné rezance. Zas som o niečo múdrejšia ; ) Na rýchlu večeru pre mňa mňam. Srdečne zdravím, pekné jarné dni želám!
Dnešný obed inšpirovaný vašim receptom, chutné a rýchle. Mne sa s k tomu syr nehodí, ale chalani si pridali parmezán :) ďakujem ;)


Moc děkuji za milé komentáře. To je opravdu rychlovka. Když někam jedeme a blíží se poledne a pomalu jsme na cestě domů, většinou se ani neptám, jestli půjdeme někam na jídlo, protože by se stejně ozvalo: tak radši udělej nudle. Ty jdou opravdu udělat na mnoho způsobů. Stačí nudle a fantazie a oběd je na stole. Přidávám fotku nudlí, které mám vyzkoušené a oblíbené. Moc děkujeme a srdečně všechny zdravíme.


VÝBORNÝ RECEPT. AK EŠTE MÔŽEM PORADIŤ, V TÝCH ÁZIJSKÝCH SÁČKOVÝCH POLIEVKACH BÝVAJÚ AJ VRECKÁ S KORENÍM, AJ TÝM SA TO DÁ OCHUTIŤ, JE TO POTOM EŠTE LEPŠIE.
Veľmi ľahké a rýchle jedlo, myslím, že veľa z nás občas po takomto siahne. Pozdravujem a želám pekné sviatky ;)