Je to môj obľúbený recept z medzinárodnej kuchyne a má zaručený úspech. Zakaždým, keď ho ponúknem, rozdávam recepty. Ja som si to našiel na Zobraziť celý popisJe to môj obľúbený recept z medzinárodnej kuchyne a má zaručený úspech. Zakaždým, keď ho ponúknem, rozdávam recepty. Ja som si to našiel na amerických strankách. Nakoľko viem, že mnoho ľudí po anglicky nevie, tak som to preložil a prispôsobil suroviny.
porcií
príprava
na 180 °C
Suroviny
| 4 ks |
|
| 4 hrnčekov |
|
| 4 ks |
|
| 1,5 hrnčekov |
|
| 2 hrnčekov |
|
| 3/4 hrnčekov |
|
| 3/4 hrnčekov |
|
| 2 ČL |
|
| 1/2 balíčka |
|
| 1 ČL |
|
| štipka |
|
| Plnka: | |
| 200 g |
|
| 3/4 ks |
|
| 1 balíček |
|
Postup
-
1
Ingrediencie zmiešať dokopy.
- 2
Cesto vložiť do plechu na maffinky. Ak tento plech nemáte, postačí tortový plech. Pečie sa to 18-20 minút
- 3
Na polevu zmiešame všetky ingrediencie. Nanášame na vychladené cesto vreckom na zdobenie alebo len nožíkom. Necháme stuhnúť.
Tipy na recepty z Varechy
Tipy na články z Varechy
- 2









robila som v obmenach minuly tyzden v podobe torty pre vnuka ako "Batman".
Taktiez je dobre k mrkve pridat nastruhanu cviklu, kolacik je tak pre nas jednou z najlepsich kombinacii a hlavne ked sa k plnke prida lemon curd.
Pochvalujem tvoju sikovnost a pracu.