Diskusia k receptu
Vyprážaná mrkva

Mrkva v kokose fotorecept

kvakac - fotkakvakac, 10. apríla 2019

Komentáre 1 - 15 z 20


Majster nezvyčajných receptov sa zase prejavil, ale v dobrom, teda, v chutnom :-) Takúto chuťovku nepoznám, úplná novinka, ako aj všetko od teba....zatiaľ si nesklamal :)
Určite vyskúšam, tiež som zvedavá na tú chuť. Super !
1x kvakac
V indickych jidlech je take mrkev v kokosovem mlece, je to vynikajici!!! Na tuhle se tesim, rada udelam. Skvela je i kokosova tempura.
Laik žasne, odborník se diví. Zajímavý receptík, neotřelý. S chutí bych okoštovala, asi neostalo...
1x kvakac
Ďakujem vám za milé komenty. Tak ako som napísal je to prekvapenie v ústach. Dcéra čo nechce jesť mrkvu, tak si dávala, až som očí otváral. Takže je to dobré, ako naučiť jesť deti mrkvu.
Tak za tento recept by sa nehanbil ani majster kulinárských exotík p. Gordonko z Nitry. Ďaľej môj komentár nebudem radšej rozvádzať. Jedným slovom, toto je kuchársky paškvil. Trepať mrkvu dohromady s vínom a potom sa alibisticky vyhovárať, že nepridávajte víno, pokiaľ to varíte pre deti, mi pripadá ako lacná výhovorka. Pán Kvakač, tentokrát Ste to prehnali. Mám všetky Vaše recepty v KK, ale tento tam určite nebude. Tento Váš recept mi pripomína Petra Novotného, ktorý v markízáckej relácii spomínal ako do relácie priniesol pán Labuda recept na plnenú mrkvu.To bol pre neho najväčší kulinársky šok za celú éru vysielania
1x kvakac
@Mathias (11.4.2019 18:15)

Ďakujem za milý a podnetný koment, ktorý nechcete rozvádzať na celú stranu, len na pol strany. Vidím, že dobrý ľudia ešte sú u nás. Radosť žiť s takými dobrákmi.
1x radost
@Mathias umis varit alespon jako tebou kritizovani panove? Podle statusu jsi tu pouze za kritika. V tomto pripade si bud zajed do Indie, nebo si projdi indicke recepty. Mrkvove kari je s kokosovym mlekem bezna, indicka mana (v prekladu je to delikatesa, kdybys nevedel). Kokos se i prazi, to prodavaji v Sape. Tak proc ne obalena mrkev v kokosu? Je mi te lito. Evidentne ti staci sekana v umastenem papire.
@Kvakac (11.4.2019 05:43)

Mam napad, jasne co nejdriv do toho jdu, ale coz tu mrkev vymachat jen v naslehanem bilku? Jojo, chut si predstavit umim, tesim se na to a i hoste dostanou! :-)
1x kvakac