Jaternicová nátierka fotorecept

kimlo - fotkakimlo, 29. júna 2020
Jaternicová nátierka (fotorecept)
Foto: kimlo

Tento recept sem dávam pre varecháča @kuko95, keďže má tak isto ako ja, rád zabíjačkové špeciality. Je to taký babicovský jednoduchý recept Zobraziť celý popisTento recept sem dávam pre varecháča @kuko95, keďže má tak isto ako ja, rád zabíjačkové špeciality. Je to taký babicovský jednoduchý recept z internetu, niekomu sa môže hodiť ako zužitkovať ostatok jaternice alebo zabíjačkovej kaše. Nátierka, ktorá sa podáva za studena, najlepšie s chladeným pivom...

4
porcie
30 minút
príprava

Suroviny

1 ks (z domácej zabíjačky)
1 ks stredne veľká
2 ks
1 PL
podľa chuti
podľa chuti




Postup

  1. 1

    Pripravíme si 1 jaternicu, 1 cibuľu a 2 surové vajcia.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Jaternicu rozrežeme a vyberieme obsah alebo vytlačíme z črievka.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Na troche masti opražíme nadrobno nakrájanú cibuľu do sklovita, tak aby nám nezhnedla.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Pridáme kašu z jaternice a na miernom ohni poopekáme.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Pridáme rozšľahané vajcia a na miernom ohni miešame pokiaľ nestuhnú. Dochutíme soľou a korením a necháme vychladnúť.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Podávame na chlebe alebo hrianke, s uhorkou a pivom. Túto nátierku možno pripraviť aj z krvavničky, alebo kombináciou krvavnice a jaternice.

    Jaternicová nátierka (fotorecept) - obrázok 6

Diskusia k receptu

skotova
No, pane jo. To je pomazánka podle mého gusta. V mrazáku mám ještě spoustu jaternicového "prejtu". To bude dobrota. Minulý týden jsem z téhož připravila výbornou jaternicovou polévku.
kimlo
@kvakac (29.6.2020 17:02)
Som rád že som Ťa nesklamal priateľu. Na to že je to také jednoduché, aj mi bolo divnô že ake je to dobré... asi to tak má byť, veď čo môže byť zlé na dobrej jaterničke... ;-)
lacnylaci
Dobrý recept, určite by mi chutilo. A áno, čím hrubší krajec, tým hrubšia vrstva nátierky. Logické.. Páči sa mi tá kyslá uhorka a paprička ako sú pekne uložené rovnobežne na tanieri, dokonalá harmónia. Veľmi príjemné jedlo, poteší telo, ducha i rozjasní auru. Estetiku hľadám aj v jednoduchých veciach, preto ma vytáča, že mi fúzy rastú asymetricky.
2x haji a kimlo
abdul
Ako vždy, dobrý výber, ktorý poteší. A žlčník zas dostane po papuli. Ale nech, môže ho aj rozdrapiť. Skúsim ako zákusok kým sa poriadny guláš navarí.
kimlo
@abdul (1.7.2020 06:18)
Len vyskúšaj kamarát... keď spomínaš guláš, v sobotu idem variť na akciu, ako vždy v kotline od Teba... nemá chybu.
manya
@Kimlo , to teda môže byť fajnotka, pre istotu idem z mrazničky vybrať jaternicu a vyskúšať tvoj recept, ďakujem.
1x kimlo
abdul
@kimlo (1.7.2020 06:48)

Nech ti vzorne dymí a spoločnosti chutí. Ja zatiaľ len 2x. Začínajúcu masť som vymenil za slaninu.
1x kimlo
kucharka
To musí byť dobrota... dala by som si veru ten krajec čo je na fotke!
U nás je dostať vajíčkové jelitá, niekedy ich kupujem. A pomazánku som jedla podobnú, len vajce bolo uvarené natvrdo a posekané a pomiešané.
1x kuko95




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia