Mäsové guľky v letnej kapuste fotorecept

kukulienka71 - fotkakukulienka71, 23. júna 2016

Komentáre 1 - 11 z 11

Jejda to to vypadá hodně jedlé. No jako všechno. Měli jsme návštěvu, dělal jsem krkovičku s klobáskama podle Tebe a než jsem se vzpamatoval že to nafotím měli všichni ujedeno. Tak příště a jinak paráda a odvezený recept. No a tohle bude stejně dobré. Myslím, že si k tomu dáme jen chléb. Srdečně zdravíme.
Jako vždy krásný recept, přesný postup, vymalovaná fota a plno vůně se táhne až k nám! Krásný podvečer, Kuku!!
Mäsové guľky v kapuste robím tiež. Ako prílohu som ešte ryžu nedávala, ale prečo nie? Výborné jedlo, pekne odprezentované, palec hore!
Toto mi príde ako jednoduchšia verzia našich vychodniarskych "holubkov"
Super nápad a inšpirácia za 5* :-)
Veľmi dobrý nápad. Je to vlastne zjednodušená verzia našej plnenej kapusty. Ukladám a aj čoskoro urobím. Naši chceli plnenú kapustu, ale ja to urobím podľa teba. Verím, že im bude chutiť
Kvitujem , že na vareche sa občas, žiaľ skutočne iba občas,nájde aj niečo čo sa dá jesť a toto vyzerá veľmi dobre , dávam +.
@anaba , v maily som si prečítala celý tvoj komentár, tu časť z neho chýba, cestou sa to stratilo:-)) som rada, že si si vybrala ako inšpiráciu môj recept, nech vám chutí cez víkend a ďakujem ti:-)
@monty469 , toto je rýchlo hotové, aj ke´d dobrá plnená kapusta má čo do seba;) Vďaka za návštevu:-)
@boxik , to je pre mňa veľká pocta, čo si napísal, ďakujem ti pekne. Dobrých receptov je tu určite viac, len máme každý iné chute;-)