Mamine oškvarkové pagáče fotorecept

katkaszaboova - fotkakatkaszaboova, 3. októbra 2011

Komentáre 1 - 15 z 26

Pagáčiky máš ako maľované,peknučké...aj foto super...
Až mi vykrúcajú nos, sú ako živé: recept pekne nafotený, komentík jasný, zrozumiteľný. Si šikovná dcéra svojej šikovnej mamy.
Jejda skoro rovnaké ako od mojej nebohej svokruši No 1 :-) ukladám a s príchodom čerstvých oškvarkov oskúšam a potom sa samozrejme pochválim :-)
vydarili sa ti velmi pekné pagáčiky!:)
Milujem pagáááče, môj recept mám od tety a môžem ich prekladať aj neviem koľko krát, nikdy ich nemám také, ako ona...krásne "listovali"-mala asi desať "poschodí" a na výšku boli hádam aj 5/7 cm. A to ich robím tak, ako ona...ale asi robím niekde chybu-len už sa nedozviem kde. Ale máš ich pekné-super pofotené!
@lia vyskúšaj oškvarky rozdeliť na dva krát a natri aj po ďalšom preložení. pagáčiky ukladaj tesne vedľa seba v plechu, aby mohli narásť do výšky :-) ak sa oškvarky zle roztierajú na cesto, môže sa do nich pridať trošku teplej vody-nariediť a natierajú sa dobre.
@katkasabov á si šikovná, pagáčiky si upiekla veľmi pekné a chutne vyzerajú:-)
dakujem velmi pekne pani katka je to zospísane celkom pre moju potrebu už len isť kúpiť oškvarky je to super napísane aj odfotené už len upiecť a spapkať díky eda
musim sa pozriet, asi mam tiez tento recept, ale nie s jogurtom, ale s kyslou smotanou, milujem ich, aj ked su doslova skvarkove=dost mastne, ale raz do roka sa to da...a recept mam od mojej starej mamy z Kosic. ak sa recept lisi, dam ho sem, lebo su vyborne, chrumkave a vydrzia dlho, ako mi ich pazrosi nespucuju...
Velmi pekne a urcite aj take chutne. Postup vo vseobecnosti znamy, ale mna skor zaujima, ako si robila tie miezky, ze su ako podla pravitka. Ked mam pomlete skarky dost tuhe, dam ich na par sekund do mikrovlnky a potom to ide natierat bez problemov.
Hneď by som sa ponúkla.Tento recept mám aj ja.Pagáčiky sa ti krásne vydarili.