žinčica

frankieFrankie 12. septembra 2017 o 11:49

dobry den vam vsetkym prajem.toto je moj prvy prispevok a to mam uz 50-ku.teda k veci.vypil som už možno 100l žinčice,no čo sa mi dostalo teraz do ruk...! chcel som sa sťažovať priamo vyrobcovi,no na firmu:Vyborny produkt s.r.o Kochanovce ,som nenasiel kontakt.predavaju totiž najhoršiu "žinčicu" aku som kedy ochutnal,pretože piť sa nedá.oni totiž nevedia ktora zložka ide ludom a ktora zvieratam! nevyhodte zbytocne 1.60 a pohladajte ineho vyrobcu. frankie

@zareaguj


4 odpovede:
 • leaela - fotkaLeaela 12. septembra 2017 o 15:48

  Kupuj rovno zo salasa,tam je povod jasny.ked bude nekvalitna,aspon vies za kym mas ist rozbit mu hubu(alebo opacne,chlapi zo salasa ju rozbiju tebe).....ani v najdivokejsom sne by mi nenapadlo kupit zincicu v obchode,urcite je pasterizovana,teda zbytocne ju vypit....pekny,aj ked uprsany den vsetkym ;-)
  @zareaguj
 • bubaya - fotkaBubaya 13. septembra 2017 o 11:10

  JUDr. Ján Korenko
  Adresa: 122, Lackovce 066 01
  Agro spol. s r.o. Kochanovce
  » www.orsr.sk/vypis.asp?ID=305027&SID=8&P=1...

  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarKecupicek 13. septembra 2017 o 12:39

  Nie je mi jasné, na čo dnes ľudia pijú žinčicu, keď v lekárni dostať toľko preháňadiel? Môj ujček bol bača a strávil tam 60 rokov. Chodievali sme mu ako deti pomáhať zaháňať ovce. Keď nás chcel odmeniť, ponúkol nám syr, ktorý robil skutočne fantastický a žinčicu dal psom.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaEvanaaa 13. septembra 2017 o 21:43

  Vedľa nás bol malý obchodík, v ktorom predávali mliečne výrobky z nejakej farmy (z Oravy alebo podobne), každý deň im ráno dovážali čerstvý tovar no najviac som si kupovala žinčicu - sladkú, ale nie na ten účel, ako spomína @Kecupicek , ved žinčica obsahuje dosť dobrých a prospešných látok. Obchod zbúrali a vystavali tam niečo iné, škoda. Ale potom som si kúpila párkrát ešte aj zo supermarketov, ale už len kyslú.
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
TOPlist