Kuchyňa a vybavenie

Zdobenie

lucincek - fotkalucincek, 11. januára 2012

Čaute všetci :),
chcem sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť, že kde sa dajú kúpiť tie nástroje na marcipánovú (alebo inú poťahovú) hmotu...
už som pozerala v toľkých obchodoch a nikde nič...;(
ďakujem... :)

@zareaguj


Diskusia k téme

irenaw
ahoj, v BA na Dlhých dieloch ulica Hany Meličkovej, veľmi milá pani, ktorá poradí, ukáže. majú aj stránku www.cukrarskepomocky.sk alebo www.peceniehrou.sk keď zadáš do googlu pomôcky na marcipán nájde ti kopu ďalších.
evanaaa
Už som tento link videla v ktorejsi diskusii, tak som sa naň pozrela, sú tam výborné pomôcky pre tých, čo sa pečeniu viac venujú.
ela77
@lucincek , už ti tu dal niekto link, na  www.pravacokolada.sk/sk/26-vykrajovace-a-vypichovace,...
nedávno aj @tkatka o nich písala. Ja som v pondelok večer pozerala ceny a niektoré výrobky sú v Bratislave veľmi predražené a okrem toho to mám potvrdené aj z osobnej návštevy u nich. Ešte v ten večer som asi o 22,00 hod. poslala objednávku do Púchova a keďže som nedostala ráno odpoveď meilom, tak som si tam zavolala a oni mi zahlásili, že už mi balík poslali. Mala som zálusk na jeden jedlý výrobok, ale nechcela som riskovať a na moje veľké prekvapenie som od nich dostala s označením -ako darček- právo to čo som nechcela riskovať. Teraz ľutujem, že som to neobjednala aj oficiálne, ale to nabudúce. Takže vrele doporučujem-pravacokolada-, len sa na tej ich stránke treba poriadne popozerať, majú slušný výber. Takže od napísania objednávky až po obdržanie balíka uplynuli iba dva dni, a keby bola naša SP rýchlejšia, tak by to nebolo ani toľko. Doporučujem.
lucincek
super , tesim sa, idem sa tam hned pozriet.. dakujem velmi pekne :) za pomoc...
tkatka
Tiež doporučujem webovú stránku pravacokolada, čo som u nich objednávala som všetko využila :))) otláčaciu podložku na tortu švagrovy, gélovú oranžovú farbu na malinovú pochúťku a vanilkový struk na domáci vanilkový extrakt. :))) som veľmi spokojná :)))
vieranika
Ahojte, chcela som si tam pozrieť tiež nejaké produkty, ale niečo majú so stránkou. Skúšala som otvoriť asi 10 kategórií, ale otvorilo mi len 3. Vypisuje hlášku, že Čas pripojenia vypršal !!!??
Nestalo sa to aj vám? Nemajú tam toho priveľa a nestíha to načítavať?
pravacokolada
Dobrý deň,

už sa Vám to nestane stránka už je v poriadku. Ospravedlnujeme sa a prajeme pekný deň PraváČokoláda