Varenie

Udalosti,vek a skúsenosť vždy prinášajú niečo nové..

enge149 - fotkaenge149, 10. novembra 2010

Po veľmi dlhej a nepeknej diskusii /ohováranie/sa už posuňme ďalej do pekných a poučných stránok "Varechy" a vezmime si k srdcu,že tieto udalosti,skúsenosti aj negatívne aj pozitívne nás posunú ďalej do života a verím a súhlasím s mnohými"varecháčmi",že aj vek tých mladších tu nebude problém a prinesie im naozaj niečo nové,pekné do života aj do kuchyne a nebude sa u nich opakovať takáto diskusia.Varecha nech nám pomáha,nech nám spríjemní chvíľky osobné aj kulinárske,aby sme si nové jedlá navarili,vyskúšali a možno aj nových priateľov/Varecháčov/tu našli a tak si svoje životy nielen jedlom skrášlili..

@zareaguj


Diskusia k téme

redakcia
Toto už bolo povedané v diskusiách nižšie, snáď nie je treba už k tejto téme zakladať ďalšie diskusie. Každý ďalší takýto príspevok už budeme mazať.
enge149
@redakcia- "OK"môže sa to presunúť do tej diskusie,ale myslím,že som tam napísala aj niečo pekné a môžu si to prečítať aj ostatní ...
alexdidi
Do tej predchádzajúcej diskusie som akosi ani nemala chuť sa zapojiť, takže tu veľmi vítam reakciu redakcie...
enge149
@julica redakcia má právo na všetko,my sa musíme prispôsobiť,podmienky si určuje vždy prevádzkovateľ/aj keď sa nám to nepáči/,ja to už hádžem za hlavu,veď sme tu kôli vareniu..ja mám rada diskusie aj kôli tomu,že som sa tu dozvedela aj iné stránky o varení,za ktoré ďakujem a sú super..
julica
Má právo, to je jasné, ale pôsobí to zvláštne. V iných fórach sú jednoducho stanovené podmienky: hanobenie rasy, osobný útok, vulgariumus... Cenzúra vo vzťahu k téme... Myslím, že fórum sa dokáže regulovať samo, je to zvláštna praktika, taká hra na sudcu. rešpektujem, ale nechápem
tomas
Dobrý deň,

toto píšem vám to ako autor projektu Varecha.sk a som zodpovedný, aby to tu fungovalo :)
Varecha.sk je portál s receptami, článkami o jedle, varení, diskusiami a všeličím iným zaujímavým. VARECHU ROBÍME S LÁSKOU, snažíme sa, aby bol čo najkrajší, najzaujímavejší, aby sa dal relatívne čo najľahšie používať, a aby tu bol, čo najzaujímavejší obsah.
Ľudia môžu celú Varechu používať ZADARMO, môžu vďaka nej nájsť priateľov, rady, tipy, triky, naučiť sa všeličo, a môžu zároveň šíriť svoje recepty ďalším ľuďom. Prevádzkovateľ portálu celú službu poskytuje bezplatne, a portál je majetkom prevádzkovateľa (čiže vydavateľstva PEREX, ktorý vydáva okrem Varechy aj denník Pravda a veľa iných stránok), prevádzkovateľ stránky má právo vymazať akýkoľvek nevhodný obsah podľa vlastného uváženia. Toto nie je cenzúra, toto sú pravidlá, ktoré si majiteľ/prevádzkovateľ Varechy môže sám stanoviť.

Redakcia je tu na to, aby usmerňovala obsah Varechy tak, aby bola Varecha, čo najzaujímavejšia a prinášala čo najviac zaujímavostí pre čitateľov stránky. Redakcia samozrejme má právo mazať, ak sa tu nejaké témy opakujú neustále (a tým pádom znižujú pestrosť obsahu, ak sa tu opakuju dookola), veci, ktoré sú nevhodné (napr. recept plný nadáviek a vulgarizmov), či komentáre, ktoré nejaké firmy zneužívajú na reklamu svojej firmy/stránky.

Čo je nevhodné a vhodné je na zvážení prevádzkovateľa stránky v zastúpení redakcie, resp. Sandry, resp. prípadnej inej redaktorky, resp. mňa.

Všetko, čo redakcia vymaže, je mazané s cieľom robiť Varechu, čo najlepšie. Nechceme nikomu ublížiť, krivdiť, chceme len aby Varecha bola čo najlepšia, najpestrejšia, najzaujímavejšia. Možno z pohľadu niekoho iného (koho sa to vymazanie týka) to môže v istých prípadoch vyzerať nefér, ale my skutočne nemáme záujem sa chovať neférovo.

Náš jediný záujem je, aby Varecha bola čo najlepšia, aby sem chodilo čo najviac ľudí (lebo je to najlepšia stránka na internete), a keď sem bude chodiť veľa ľudí, tak budeme viac zarábať na reklame.

To je celé.

Nikomu sa nesnažíme krivdiť, snažime sa robiť Varechu tak, aby bola čo najlepšia. A tým pádom je nutné občas usmerňovať obsah aj vymazávaním.
garanco
@tomas , prosím, skús niečo pripísať pod diskusie s názvom "Facebook". Ďakujem.