Rôzne

Súťaž: Najlepšie vianočné recepty

58vlasta - bez fotky58vlasta, 17. decembra 2009

Skoro mi oči vypadli: prišla mi správa, že som vyhrala vo vianočnej súťaži!!! Teda radosť nad radosť...Ďakujem redakcii ,,varechy.sk za peknú výhru. V tomto vianočnom čase je radosť dvojnásobná. Tiež gratulujem aj ostatným výhercom k ich výhram. Len upozorňujem, že treba zaslať údaje na zaslanie výhry poštou na ,, redakcia@varecha.sk. Mne prišlo oznámenie o výhre a že údaje na zaslanie výhry treba poslať na ,,redakcia@varecha.skposlal ". Undelivered mail returned to sender - teda neexistujúca adresa...Zrejme sa vlúdila chybička. Ale radosť mám aj tak.

Viem, ešte je priskoro, ale malý vianočný veršík pridám všetkým užívateľom ,,varechy".

,,Letí anjel s nádielkou, vrtí pritom prdelkou. Letí, letí, hádaj kam, k dobrým ľuďom, teda k vám...Šťastné a veselé Vianoce."

@zareaguj


Diskusia k téme

redakcia
Chyba s mailovou adresou nebola u nás, skôr bol problém u prijímateľa e-mailu (ostatní výhercovia žiadny problém nemali, už sa skoro všetci ozvali). Ale nevadí, hlavne že sme to úspešne odkomunikovali :-)
cokomilka
ja som nemala problem s adresou, a dík redakcii za knihu o architekture...:D
58vlasta
Ďakujem za gratulácie, dopriala by som výhru vo vareche všetkým prispievateľom receptov, lebo sú mňam, mňam...
bobotka
Aj ja dakujem za vyhru, veeelmi ma potesila, som rada, ze sa recepty pacili.
Pekne a vonave sviatky vsetkym :-)
zela
Gratulujem všetkým výhercom a teším sa s nimi.Len tak ďalej,posielajte a vyhrávajte a my vyhrávame s vami,pretože sa oboznamujeme s dobrými receptami.