Zdravá výživa

Serrapeptase enzým

45678 - fotka45678, 21. júla 2018

Prosim ctenych varechacov o informaciu,ci maju skusenosti s tymto enzymom,vedenym ako doplnok,nie liek.Ak ano,kde nakupujete a od akej firmy,prip.cenu.
Dakujem a prajem pekny vikend.

@zareaguj


Diskusia k téme

12 komentáre k článku
@Bubaya (21.7.2018 11:28)

Ďakujem, práveže som vyhľadávala a nenašla som,si šikovnejšia:-)

pozerala som teraz vlanajsiu diskusiu, no veľa som sa nedozvedela,možno sa ešte niekto,kto má osobnú skúsenosť ozve a hlavne by som potrebovala kontakt na tú správnu.Tiez som pozerala aj stránky na nete,ale akosi viac by som dôverovala tu, Varecháčom, teda niektorým:-)
@Bubaya (21.7.2018 18:26)

Si milá,ďakujem,ono by to malo aj to ,najnepríjemnejšie ,vraj, potlačiť.Uz som poprezerala,aj teda objednám,ešte som poslala dotaz do jednej lekárne,ale asi až po víkende sa ozvú.
Vieš,každý mudruje,kým sám nepotrebuje,potom je človek schopný čokoľvek ..pekný zvyšok vikendu želám:-)
@45678 (21.7.2018 19:23)

Dočítala som sa ešte, že so serrapeptázou sa nemajú užívať niektoré lieky na riedenie krvi, ani anopyrín, tak ak niečo také berieš, daj pozor. Hádam to bude napísané v príbalovom letáčiku.
@Catch (24.7.2018 12:44)

Ďakujem,prosím Ťa, a vieš mi poskytnúť aj informáciu o tom,či si to brala a máš nejakú odozvu? Určite využijem tebou poskytnuty kontakt ,pekný deň želám:-)
@45678 (25.7.2018 15:58)

serrapeptazu som brala skor preventivne a ako doplnok liecby napr. pri chripke. Citila som i rychlejsie odburanie svalovice po neprimeranej namahe. Ak mozes, ber radsej tu z iherbu, je v kapsulovej forme.
Serrapeptázu poznám a užívam ju od roku 2012 s prestávkami. Teraz je dostupná aj v lekárňach, cena je dobrá. Veľmi som spokojná s výrobkom firmy Kompava s názvom Serrapeptáza plus, tiež je aj NanoSerrapeptáza. Mne veľmi pomohla, aj mojej priateľke, ktorá sa jej užívaním vyhla operácii ciev.
Prosím Vás viete mi poradiť kde kúpim Matuzalem - Molekula života. Užívala som ho pred 7-mimi rokmi priamo od firmy NIKA po konzultácii s Ing. Kerestešom po dobu dvoch rokov a veľmi mi pomohol. Teraz by som chcela začať znova s užívaním, avšak pôvodná mailová stránka /ani jedna/ už nejestvuje, myslím že sa zmenilo aj balenie. Budem veľmi vďačná ak mi niekto poradí. Ďakujem.

Pridaj komentár do diskusie: