Rastú.....rastúúúúúú stále....

bubaya - fotkabubaya 31. októbra 2017 o 23:17

Nielen huby, ale nové klony, od dnes od 15,29 máme nový prírastok: Zlomok. Zrejme to bude nejaký nímand, čo si nevie ukradnúť tri recepty, aby mohol komentovať iných, tak zakladá diskusie a maže, ako pánboh káže. Ani sa len nesnaží tváriť, že je tu nový, všetko vie a každého pozná. Nuž, každý sa bavíme ináč, a tí, čo nemajú peniaze na lepšiu zábavu, majú aspoň internetové diskusie. Neviem, čo robili takíto ľudia v časoch pred internetom, brali 3x denne psychofarmaká? A aké?

@zareaguj


6 odpovedí:
 • zolik - fotkazolik 1. novembra 2017 o 01:46

  Ano vsimla som si aj ja. Aj vcera sa nam tu prihlasili "dve nove damy" s reklamou na dietu :-) Myslim, ze len pri tomto "Zlomku" to nezostane. Takych niekolkoklonovych je tu pozehnane. Od dnes si nezname nove klony v novozalozenej diskusii najskor pozriem kedy boli "narodeni".
  @zareaguj
   1x haji
 • používateľ nemá avatarhaji 1. novembra 2017 o 08:05

  @Bubaya , ty jsi dobrá, že rastú!! haha Pobavila si ma! Pamatuji velký poprask, když naklonavali ovci Dolly. Byla chudák - nemocná a celá "dobabraná". To je tak, když se člověk hraje na Boha. Sociální sítě umožňují leccos, i to klonování - virtuální. Nic moc s tím nejde dělat. Ignorovat. To je jediná cesta. Je pravda, že někdy se člověk neudrží. Jsme všichni jenom lidé. Ignorovat. Je jeden prastarý vtip. Kdy se jistý dotyčný zpovídá policajtovi, který s ním řeší "italské soužití". Policajt radí, aby svoji partnerku ignoroval. Přijde k dalšímu konfliktu, volají policajta. Policajt se ptá dotyčného, zda ji ignoroval - jak mu radil? "Áno, pán policajt, dnes som ju ignoroval trikrát!" Pomož si...
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarhaji 1. novembra 2017 o 08:14

  @Zolik (1.11.2017 01:46)
  No, některé klony jsou u ledu hezky dlouho. Podle potřeby jsou vytahovány jako králíci z klobouku a jiné uloženy na dno, aby byly najíté snadno. Chválabohu za ty dary, že mě Bůh Otec nenaložil na záda břemeno tohto druhu. Nezbývá, než jim poděkovat za to, že nesou i můj kříž.
  Krásný den přeji všem!
  @zareaguj
 • zolik - fotkazolik 1. novembra 2017 o 08:16

  @Haji , tu je aspon istota, ze nebudu prispevky mazane. Ze? @Bubaya
  Ty si zaruka kvality a nemazania :-) Tu a sem si mozme pisat. Aspon v to naivne dufam
  @zareaguj
   2x haji, elef
 • používateľ nemá avatarhaji 1. novembra 2017 o 08:59

  @Zolik (1.11.2017 08:16)
  Jasné. Jen ať si maže ve své diskusii každý co chce. Tak se alespoň lépe ukáže o co komu jde. Je dobré vědět s jakým materiálem má člověk dočinění.
  @zareaguj
 • bubaya - fotkabubaya 1. novembra 2017 o 11:21

  @Haji (1.11.2017 08:59)

  Dobre, tak budem ignorovať, tiež niekoľkokrát denne.
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Inšpirácie z nových receptov
TOPlist