Kuchyňa a vybavenie

Poradte, pokazil sa mi V-krájač

evas13 - fotkaevas13, 31. januára 2010

Tento V-krájajač mám od začiatku 90-tých rokov a veľmi mi poslúžil, ale nakoľko nič nevydrží večne, pokazil sa. Kúpila som si z Teskomi, ale to už nie je taky aký bol V-krájač. Poradte mi, čo, alebo aký výrobok by mi nahradi ten môj starý.TV-shop ich už neprodukuje.

@zareaguj


Diskusia k téme

58vlasta
Ja som dostala robota, tak ho využívam v plnej miere, ale skús na www.neckerman.sk - obj. číslo 843/695CJ . Stojí 19,99 eur.
evas13
Ďakujem Alab za typ už som si ho pozrela a zvažim, alebo radšej počkám, či náhodou niekde nebude originál BORNER V-krájač. Ešte raz ďakujem
evas13
58vlasta, si nesmierne milá a ja Ti veľmi pekne ďakujem. A ešte sa opýtam, má niekto skúsenosti s HOBEL V-krájačom. Nerada by som zase dávala peniaze na zbytočnosť. Ďakujem
jerica
mala som starý V-krájač ešte z roku 1983, kúpili sme si ho s kamoškou keď sme boli vo Viedni,raz som ho dala do umývačky a bolo po V-krájači,bol ako slimák do klbka.,tiež som sa nevedela s ním rozlúčiť , našťastie po prevrate sa dalo bez doložiek vycestovať, tak som si vo Viedni MEDIAMARK pri METRE kúpila ešte lepší , nebol lacný,ale je to nenahraditeľný pomocník, keď je toho pri zaváraní veľa .Viem , že každý nemá možnosť vycestovať,ale keď už ste na internete , myslím, že by sa dal nájsť cez internetový obchod .
evas13
@jerica , ďakujem za informáciu, asi sa vyberieme na výlet vlakom do Viedne, lebo to čo teraz ponúkajú na internete je trošku odlišnejšie, ako bol ten starý V-kráječ.
nbert
tuna sa casto pouziva znacka benringer, a su celkom pouzitelne a dost lacne...
evas13
@nbert ďakujem za informáciu, pravdepodobne sa vyberiem do Viedne, len čo bude lepšie počasie. Prajem Ti mnoho pracovných úspechov v tvojom povolaní.
evas13
Už som si kúpila originál V-krájač na Flore za 35,- eura.
Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli a radili.
widrica
Ahoj, chcem sa spýtať, či mi nevieš poradiť kde by som ten originál borner krájač zohnala tento rok? - vidím, že táto diskusia je rok stará. Ešte moji rodičia si kúpili po páde komunizmu ten originálny, síce nadávali že to bolo drahé jak cholera, ale vydržal nám asi 15 rokov! Potom sa zlomil zlomil a kúpili nový - ten otrasný z topshopu, ale ten je po asi 3 rokoch na vyhodenie - už aj praskol, ten plast je úplne o ničom, nože sú tupé, no jednoducho katastrofa. Hľadám na nete ten originálny borner V-krájač, ale neviem sa k nemu dopátrať. Píšeš, že si ho našla na Flore, nevieš, či tá firma ešte u nás funguje a kde by som ich nasla?
Ďakujem
sanok51
Ak je to aktualne, darujem Vam tento krajac, mam ho pripraveny na vyhodenie, original oranzovy s miskou a dvomi nadstavcami, malo pouzivany, BA Nove mesto
widrica
sanok51: to vazne? to by bolo uplne super, ja som v BA -ruzinov. Ako sa nakontaktujeme?

evas12: Dakujem za link, kuknem, lebo aj tak potrebujem 2 kusy ;o)
evas13
@sid269 určite sa to hodí mnohým ďalším. Aspoň je možnosť výberu. Ďakujem. :)
marienka54
Prosím Vás,aký krájač je "zabijak"?Tento názov použila Jerica pri recepte na paradajkovú kapustu.Kde ho kúpiť?Ďakujem.