Rôzne

PF 2011

paveljrk - fotkapaveljrk, 1. januára 2011

Všetkým varechačom prajem v novom roku mnoho zdravia,šťastia,lásky a tiež pracovných
úspechov.Nech pridávajú do varechy čo najviac receptov a pracovníci Varechy nech majú
stále prácu s ich uverejňovaním.To Vám všetkým praje paveljrk.

@zareaguj


Diskusia k téme

danculka
Nech čerti od Vás smolu odnesú,choroby nech stratia Vašu adresu.Veľké prijmy,malé dane,ostatného primerane.Šťastlivý Nový rok všetkým,,varecháčom,, a zároveň aj redakcii ,praje @danculka.
evusik
Drahé dámy,
Nech v zdraví a láske žijete,
Nech dobré nápoje len pijete,
Nech všetkého máte dostatok,
V telke dosť dobrých rozprávok,
Nech radosť máte zo všetkých vecí,
Najmä však z vnukov a detí.

A páni?
Nech vám zdravie dobre slúži,
Nech každý váš krok je istý a múdry,
Nech šťastie je vašim druhom,
Nech oráči ste s dobrým pluhom,
Nech láska nemá pred vami žiadne skrýše,
Nech pero vám nevysychá, dobre píše!
amelie
V roku 2011 veľa šťastia, zdravia, lásky a peňazí všetkým milým varecháčom :-)))) A nech vám to varí :-)))))
jatanika
Aj ja sa pripájam k prianiu pohodového a úspešného nasledujúceho roku 2011.
marianne69
Aj ja zelam vsetkym Varechacom aj Redakcii uspesny rok 2011,prezity v zdravi,laske,porozumeni,dobrej pohody v kuchyni a splneni vsetkych predsavzati,tuzob a planov....
gittka
v novom roku vela pohody,štastné náhody,žiadne nehody,významné dohody,úsmevné príhody a dalšie života výhody...
frezia68
Všetkým a každému,kto to číta: Veľa lásky,až dosýta..zdravie,šťastie,statky hmotné,želania sú veľmi prosté.V šírom svete varecháčom nech sa splnia želania.Aj tým doma,či v redakcii,recepty nech sa daria.V novom roku nech sa splní každému aj vízia.....z úprimného srdca všetkým chce zaželať @fr ézia :-)))))))
egreska
všetko dobré želám všetkým :-)) nech je tento Nový rok ešte lepší ako minulý :-))
ketty3811
pripájam sa k želaniu pohodového a úspešného roku 2011.Všetko dobré všetkým varecháčom a redakcii.
tinca
aj ja sa pripájam, aby ste varecháči vykročili do nového roku tou správnou nohou a nech vás celý rok sprevádza zdravie a bohaté nápady do Varechy.
zdezda
Nech sa vám všetkým darí a nech sme všetci zdraví :-))))
bozulka
Ja sa tiež pripájam k želaniu veľa zdravia,šťastia,rodinnej pohody,nech nemusíme hľadať recepty vhodné na náš zdravotný stav,ale aby sme mohli...a aby nám vždy všetko chutilo.
bazulienka
Vinšujem vám do Nového roku dobrého zdravička a na stôl chlebíčka,do duše radosti, do srdca svornosti.Anjela pokoja nech medzi vami prebýva a láska nech u vás spočíva.