Rôzne

Meno autora

alena45 - fotkaalena45, 4. marca 2010

Keď si otvorím recept, nevidím, kto ho vložil a keď chcem písať poznámky k receptu, nemôžem osloviť autora a to mi chýba. No je možné, že to tam je, ale ja to nevidím. Tá jarná únava !

@zareaguj


Diskusia k téme

20 komentáre k článku
Na pravo od receptu je napsané, kdo recept přidal.Je to v tom sloupci,kde je napsané "vytlačiť" a Tagy.Klikneš si na to a zobrazí se ti profil.Čau.
ďakujem Veronika, asi tá jarná únava. No aj tak, prečo je meno autora na takom mieste a nie priamo pri recepte ? Určite by to bolo logickejšie.
Ja som mala doposial rovnake problemy a marne som patrala najst autora receptu. Suhlasim s Alenou - meno atora by malo byt hned v uvode teceptu. Prave vcera som uvazoval to navrhnut, ale zatial som tu nesmela a bojim sa nieco navrhovat.
Mám ten istý názor ako vy. Možno by nebolo zlé, keby sa po kliknutí na meno autora pri recepte, ktorý si práve pozeráme, otvoril na neho kontakt - resp. niečo ako "vnútorná pošta".
Som na jednej stránke, kde to takto funguje, a vnútorná pošta dosť zlepšuje a zrýchľuje komunikáciu medzi zúčastnenými.
Máš pravdu, občas mám chuť niečo pridať, alebo sa spýtať a vnútorná pošta by pomohla komunikácii...:))
Ďakujem všetkým a kuchtička, neboj sa povedať svoj názor. Tiež som ešte na jednej stránke a tam je to oveľa prehľadnejšie, recepty podľa abecedy, ak niekde pridám poznámku pod recept, tak môžem pozrieť ďalšie názory, lebo poznámky sú zoradené podľa dátumu a času. tu si musím pamätať kde som písala a znovu recept vyhľadať. Varecha je oveľa krajšia na pohľad, ale to množstvo receptov za chvíľu padne autorom na hlavu. Viackrát som si všimla, že hľadáte recepty, dokonca aj svoje. A najmä rozdelenie receptov do skupín ako mäso, polievky, sladké jedlá, šaláty a pod sa používa v každej kuchárskej knihe, len tu nie. Niekedy "vylepšovanie" nie je vylepšovanie. To isté, je, keď si zaradím recept do svojej kuchárskej knihy - aj tam by sa pýtalo možnosť rozdelenia. Keď budú mať niektorí do svojej knihy zaradených 100 receptov, tak sa v nich tiež nevyznajú. Možno to sem nepatrí a zdá sa vám, že som obrblaná. Do Varechy som neprispela žiadnym receptom, pretože prispievam do inú stránku a tak dá sa vygugliť. Problém spočíva v tom, že neviem ako sa k tomu postaviť. Nevadí mi, keď to robia iní, ale ja mám blok - to čo považujem za zbytočné (keďže sa dá nájsť na Googli) sem nedávam.
Aj keď sa to niektorým nebude páčiť, prajem všetkým veľmi pekný slnečný deň.
ja mám problém pridať obľúbených , ako na to pomôžte zdenin
tu sa to volá pridaj do svojej kuchárskej knihy a je to napravo od receptu.
Tu sa to volá? Sme na Vareche @alena45. Recepty máme zadelené do kategórií, stačí sa pozrieť do hornej lišty, kliknúť na recepty a vybrať si opäť v hornej lište.

@zdenin , ak chceš pridať nejaký nick k svojim obľúbeným, klikni na požadovaný nick, zobrazí sa ti jeho celý profil. Pod fotkou klikni na: Pridaj k obľúbeným používateľom.

V prípade že si chceš pridať recept do kuchárskej knihy, vpravo pri recepte klikni na: Pridaj do svojej kuchárskej knihy.
Ano, Sandra, to je to, že kto hľadá, ten aj nájde, ak tuší kde. Ďakujem za vysvetlenie.
interná pošta bude určite, patrí medzi priority

o premiestnení mena autora receptu už dávnejšie uvažujeme, zatiaľ sme sa nerozhodli - je v tom veľa iných faktorov, na ktoré musíme brať ohľad
Ale páči sa mi, že naši "admini "komunikujú s nami, a vychádzajú nám maximálne v ústrety. Interná pošta nie je môj nápad, už sa to tu spomenulo...:)
Ja inde nechodím len na varechu a chvíľku mi trvalo, než som sa tu zorientovala. Dnes už viem, kde čo hľadať, ale ešte stále objavujem niečo nové a zaujímavé, kde som zatiaľ nevliezla :-))
Ja sa tu tiez este neviem dobre zorientovat a vzdy mi to trva vecnost nez najdem co chcem.
Ja nechodim na ziadne ine varecharske stranky, iba do PRAVDY na politicke pokecanie s nietorimi citatelmi a diskutermi.
Inak Varecha sa mi velmi paci, najma tie farebne foto hotovych kucharskych vyrobkov. Niektore varecharky to majiu nafotene ako na nejake vystavy varienia. Prave tie obrazky ma "nachytali" na citanie a prihlasenia sa do Varechy.
Vsetkym vam dakujem za "pastvu" pre oci a slintanie nad tymi dobrotami co pripravujete svojim drahym doma.
Ja som si chcela prepisovať môj zošit s receptami za tie roky sa z neho stalo šalátové vydanie ale načo plytvať časom keď môžem relaxovať na vareche a recepty si pohodlne ukladať v teple domova do svojej kuchárskej knihy ,ozaj je to pastva pre oči už kuchárske knihy ani nepoužívam .Ďakujem.
rada by som sa spýtala, či tu niekde existuje možnosť zoradenia receptov podľa abecedy, ďakujem