Rôzne

Mám ťažkosti s pridaním mojej foto

cokomilka - fotkacokomilka, 8. januára 2010

Celý večer som nemohla pridať fotku k receptu, hoci má pod 1MB, stále ju zmenšujem avšak hláška, že fotka je príliš veľká neodchádza z monitoru...hm.
vie mi to niekto vysvetliť?
Inak, mám podarenú fotku brusníc...

@zareaguj


Diskusia k téme

15 komentáre k článku
ja mám ten istý problém..... :)
Zisťujeme v čom by mohol byť problém, budeme vás informovať.
TAKY MÁM PROBLÉM A VIDÍM ,ŽE TO NEBUDE PROBLÉM JENOM MŮJ!!!!!!
pokiaľ máte digitálny foťák a nejaký prehliadač a editor fotiek vo vašom PC tak musíte fotku najskôr upraviť. Kedže každý program je iný treba si nájsť "Zmena rozmerov" a "Prevzorkovať obrázok" tak aby šírka bola menej ako 1000 a pri zachovaní rozmerov vám výšku určí sám. Nie som odborník ale mne takisto nechcelo načítať moje fotky až po takejto úprave sa mi to podarilo..
Dobry večer,ja mám tiez problém s umiestnením fotky.
Problém pretrváva, hoci som zmenšila šírku obrázku na700KB.teda je hlboko pod odporúčaný rozmer.
pardon - oprava - 700px, čo značí, že celková veľkosť je pod 1 MB.
Problém sme vyriešili, ospravedlňujeme sa a ďakujeme za trpezlivosť. Veľkostný limit je teraz 2 MB, limit na rozmery sme zrušili. Ak ste medzitým pridali nejaké recepty bez fotky, budeme radi, ak do nich fotky dodatočne doplníte.
Ja fotečku nezmenšujem...vyberiem z nej výsek ktorý potrebujem a funguje to...viď môjho havina...vystrihla som ho z fotky a už mi prešiel...držím palce nech sa vám darí...
neviem, či je problém len v mojom pc, ale dnes mi nezobrazuje mojich obľúbených...
ľutujem, ale nejde to s inštaláciou fotky ...
@martina34 - obľúbení používatelia a obľúbené recepty (Moja kuchárska kniha) niekedy naozaj nefungujú. Vtedy sa treba odhlásiť a znovu prihlásiť a skúsiť ešte raz. O tom probléme vieme dávnejšie, ale je to nejaká čudná vec, zatiaľ sa nám nepodarilo nájsť príčinu. Najhoršie sú také chyby, keď niečo nefunguje len občas...
@pubik - problém s fotkami sme podľa našich najlepších vedomostí vyriešili v noci z piatka na sobotu, samozrejme sme pridávanie fotiek aj odskúšali. Kto napriek tomu na nejaký problém narazí, nech napíše odkaz cez funkciu "Upozorni admina" a nech pridá aj nejaké technické informácie (aký prehliadač používa vrátane čísla verzie, v akom formáte bol obrázok a akú mal veľkosť). Ďakujeme za trpezlivosť.
cokomilka, pls., dala by si mi link na tvoj seriál o slov.kuchyni, ktorý si niekde spomínala? bola som na tvojom blogu.sk, ale nič som tam také nenašla. vďaka vopred :)