Rôzne

Mám ťažkosti s pridaním mojej foto

cokomilka - fotkacokomilka, 8. januára 2010

Celý večer som nemohla pridať fotku k receptu, hoci má pod 1MB, stále ju zmenšujem avšak hláška, že fotka je príliš veľká neodchádza z monitoru...hm.
vie mi to niekto vysvetliť?
Inak, mám podarenú fotku brusníc...

@zareaguj


Diskusia k téme

sjuz
ja mám ten istý problém..... :)
redakcia
Zisťujeme v čom by mohol byť problém, budeme vás informovať.
tataika
TAKY MÁM PROBLÉM A VIDÍM ,ŽE TO NEBUDE PROBLÉM JENOM MŮJ!!!!!!
evusik
pokiaľ máte digitálny foťák a nejaký prehliadač a editor fotiek vo vašom PC tak musíte fotku najskôr upraviť. Kedže každý program je iný treba si nájsť "Zmena rozmerov" a "Prevzorkovať obrázok" tak aby šírka bola menej ako 1000 a pri zachovaní rozmerov vám výšku určí sám. Nie som odborník ale mne takisto nechcelo načítať moje fotky až po takejto úprave sa mi to podarilo..
jantar
Dobry večer,ja mám tiez problém s umiestnením fotky.
cokomilka
Problém pretrváva, hoci som zmenšila šírku obrázku na700KB.teda je hlboko pod odporúčaný rozmer.
cokomilka
pardon - oprava - 700px, čo značí, že celková veľkosť je pod 1 MB.
redakcia
Problém sme vyriešili, ospravedlňujeme sa a ďakujeme za trpezlivosť. Veľkostný limit je teraz 2 MB, limit na rozmery sme zrušili. Ak ste medzitým pridali nejaké recepty bez fotky, budeme radi, ak do nich fotky dodatočne doplníte.
braxi
Ja fotečku nezmenšujem...vyberiem z nej výsek ktorý potrebujem a funguje to...viď môjho havina...vystrihla som ho z fotky a už mi prešiel...držím palce nech sa vám darí...
martina34
neviem, či je problém len v mojom pc, ale dnes mi nezobrazuje mojich obľúbených...
pubik
ľutujem, ale nejde to s inštaláciou fotky ...
redakcia
@martina34 - obľúbení používatelia a obľúbené recepty (Moja kuchárska kniha) niekedy naozaj nefungujú. Vtedy sa treba odhlásiť a znovu prihlásiť a skúsiť ešte raz. O tom probléme vieme dávnejšie, ale je to nejaká čudná vec, zatiaľ sa nám nepodarilo nájsť príčinu. Najhoršie sú také chyby, keď niečo nefunguje len občas...
redakcia
@pubik - problém s fotkami sme podľa našich najlepších vedomostí vyriešili v noci z piatka na sobotu, samozrejme sme pridávanie fotiek aj odskúšali. Kto napriek tomu na nejaký problém narazí, nech napíše odkaz cez funkciu "Upozorni admina" a nech pridá aj nejaké technické informácie (aký prehliadač používa vrátane čísla verzie, v akom formáte bol obrázok a akú mal veľkosť). Ďakujeme za trpezlivosť.
nyja
cokomilka, pls., dala by si mi link na tvoj seriál o slov.kuchyni, ktorý si niekde spomínala? bola som na tvojom blogu.sk, ale nič som tam také nenašla. vďaka vopred :)