Varenie

Kokosové sušienky s príchuťou feferónov.

andula1964 - fotkaandula1964, 10. novembra 2010

Dnes som sa dala do pečenia sušienok pre syna do školy.Bude mať sviatok tak treba rýchlo a čo najviac napiecť.No sušienky ktoré som napiekla majú svoju nevšednú chuť.Bolo ich viac druhov, tak rýchlo vymiešať a naraz začať piecť,no čo čert nechcel použila som i misku v ktoréj som ráno robila feferónky so soľou.A ten výsledok si už viete predstaviť! No ja som si to neuvedomila,až po upečení sušienok a následnom koštovaní,som zistila aké nevídané sušienky som ja synčekovi napiekla a to sú jeho oblúbené.Dúfam,že budú chlapcom chutiť,aspoň budú mať na čo spomýnať.Tak ja kuchtička nevýdaná, aspoň keby som dala do tej misky slané cesto,pretože som robila aj slané klobáskové sušienky.

@zareaguj


Diskusia k téme

sandratamer
A sú tie sušienky čokoládové" :-D Ak hej, tak trochu čili im nezaškodí :-DDD
enss
Pred piatimi rokmi sa môj syn ženil, organizovali sme malú svadbu len s 11 ľuďmi. Zákusky som samozrejme objednala u profesionálnej cukrátky, ale rozhodla som sa doma upiecť aspoň makové a orechové štrúdle. Z pre mňa do dnešného dňa nepochopiteľných dôvodov som namiesto cukru dochutila orechovú plnku soľou. Našťastie som ju ochutnala a hneď aj vyhodila - prácne nalúpané množstvo orechov... Tak boli na svadbe len makové a tvarohové štrúdle, ale svadba dopadla dobre a mladí majú krásne manželstvo.
jezibabka1
@andula1964 vymyslela si nový recept:))) a keď môže byť čokoláda s chilli a "inými" príchuťami, tak prečo nie aj sušienky? :)
andula1964
l/sandratamer/ tie sušienky nie sú čokoládové,ale ak im to pomôže namočím ich do čokolády je ich dosť,su fakt vynikajúce až na tú pálivú chuť,tak ako krásny bosk,no partner si pred tým dal feferónky. :)))))
babidka
tak povedz , ze je tam specialna mexicka vanilka :-)
sandratamer
namoč ich do čokiny, určite!! :-) Milujem čokinu s čili príchuťou, škoda že nemôžeme ochutnať :-)
sovka62
A čo sa trápiš, Andulka? Polej čokoládou, ako radí Sandra a potom už len známym a priateľom rozdávaj recept na špeciálne sušienky, aké ešte nejedli. Veď si ty vymyslela fungl nový recept!
havino
to by boli pre mna sušienky, kupujem si horku čokoládu s chilli, kokos mam rada tiež a k tomu chilli, chcem ochutnať