Varenie

KÁVA ??

jerica - fotkajerica, 2. októbra 2010

Ešte v marci som sa pýtala kto mi vie niečo o príprave mäsa s kávou napísať , nebolo nás veľa čo odpísali , ale teraz objavujem , koľko receptov z toho o káve s mäsom vieme , dokonca aj chutne spraviť , super @egreska aj ostatné varecháčky. Škoda , nebudem už vyvárať , pondelok mám nástup , Bojnice liečebňa "LYSEC" Pozdravujem v redakcii Sandru,Jarco , Tomas & všetky super "varešky a varecháčov" :-))
 varecha.pravda.sk/diskusie/kava/258-forum.html...

@zareaguj


Diskusia k téme

vcelka
Ja Varešniciam aj poradím, kde sa dá najesť mäsa pripravovaného s kávou,,, penzión Harmónia v Ostraticiach medzi Bánovcami a Partizánskym. Tam robí šéfkuchár, čo sa vo varení s kávou vyžíva...
evusik
@jerica tak si tie kúpele uži, nech ti prinesú úľavu a zdravotné polepšenie ..... varecha na Teba počká :-)
3342_1272910489 - profilový obrázok
jo
jo
Jerika, prajem Ti príjemný pobyt v kúpeľoch, v Bojniciach je naozaj krásne. Viem, že na Vareche bežala diskusia o káve v receptoch, pár mesiacov pred tým, ako som sa zaregistrovala. Dávnejšie sa pohrávam s myšlienkou používať kávu pri príprave jedál, nie len do zákuskov. Veď už sa v kuchyni používa čokoľvek, tak prečo by sa nemohla aj káva?
babi
Prajem Ti pekný pobyt, nech sa ti vydarí počasie , dobre si oddýchni a petom napíš nejaké pekné zážitky
vcelka
V Bojnicjach určite navštív reštauráciu Staré kino a kvôli zákuskom cukráreň Klaudia...
egreska
@jerica , tu diskusiu som vobec nepostrehla,receptov na mäsko pripravene s kavou je viac..mam jeden aj na kurča alebo na steaky,je jednoduchý:1 pl mletej kavy,1 pl čerstvo namleteho korenia,sol,cayenske korenie 1/2 čl,1/2 čl mletej rasce.Všetko zmiešat ,mäsko v tom vyvalat a grilovat.Kava sa hodí najlepšie k tmavemu masu,hovädzine,kuracím stehnam ..Nechat marinovat aspon 1/2 hodinku. Ak vyskušaš tak daj vediet,ja som to ešte nerobila... a želam pekny pobyt,dobre si oddýchni .
anina43
no o takom niečom som v živote nepočula, mäso a káva ? bojim sa toho pokusu, ak ma niekto odvahu, nech skusi a napiše, mne sa to nepozdáva.mila Jerica, aj ja ti prajem prijemny pobyt v kupeľoch, sympaticku spolubyvajucu a veľa novych priateliek. napiš ako bolo a či ti kupele pomohli
evanaaa
Ke´d som pozerávala na nemeckej stanici TV Gusto varenie, bolo tam viac relácií, vždy na jednu tému, napr. v pondelok pečenie, potom light varenie, fit , medzinárodná kuchyňa, tak jedna sa volala Káva a čokoláda, kde sa na všetko, čo varili využívala niektorá z týchto surovín, vtedy som videla, kde všade ide káva, či čokoláda, len som nerozumela, škoda.
evanaaa
Jerica, budeš dlho preč? Prajem ti príjemný pobyt, dobrú spoločnosť a hlavne, vyliečenie, či zmiernenie tvojich zdravotných ťažkostí. Keď prídeš, napíš, čo a ako bolo.
babidka
mila@jerica , pekny pobyt a nech ti take "vybocenie" z bezneho zivota urobi radost:-)