Obchody a ceny

E-SHOP

sofka2006 - fotkasofka2006, 5. januára 2017

Ahojte ,neviete mi poradiť dobrý e-shop pre deti-dospele(mladé) na šaty ?? :) Veľmi potrebujem :) píšte do kometára názvy e-shopou poprípadle dajte i link:) Vopred ďakujem :))

@zareaguj


Diskusia k téme

sofka2006
Ďakujem veľmi pekne :)) ... Pozriem sa :)) keď dobre dodávanie i dobre ceni tak to je super ! :)) idem sa na to popozerať že ako čo a znovu veľmi pekne ďakujem ! :))
smeja737
Tiež určite Bonprix! Mám odtiaľ už nejedny šaty a vždy sú v dobrej kvalite. A ak mi aj náhodou nesedeli, tak nikdy nebol problém s vrátením naspäť. Ja mám cca 170cm a 50 kg (nie je to málo, to len zle znie :D) a keď si objednám veľkosť 32/34 tak mi vždy padnú :) Často majú tiež nejaké zľavy (poštovné zdarma, výpredaje atď.) a keď nie tak vždy aspoň 10% viem dať s týmto dole ( www.kuponyzdarma.sk/bonprixshop-eu/)...

maru42
Ahoj, celkem levný e-shop s kvalitním oblečením je třeba s-fashion. (www.s-fashion.cz) Občas si od nich udělám něčím radost a zatím jsem se nikdy nespálila. :) Jinak když už se nám vlákno rozrůstá, tak můžete někdo přihodit i e-shop s botičkama. Ráda se mrknu. ;-)