Kuchyňa a vybavenie

Domáca pekáreň Eta Duplica

aja1616 - fotkaaja1616, 22. augusta 2010

Chcem si kúpiť domácu pekáreň zn. Eta Duplica. Prosím Vás o radu. Máte skúsenosti s touto pekárňou? Hlavne ma zaujíma to, či nie je veľmi poruchová a z akého max. množstva múky vymieša cesto.

@zareaguj


Diskusia k téme

evusik
neviem či si chceš kúpiť túto pekáreň cez internet, alebo v obchode ale jukla som na web a tu je výsledok, ktorý aj mňa samú prekvapil, pretože kupujem cez internet - cena od 85 do 115,-€ to je dosť veľký rozdiel. Ináč ja mám tiež ETU (iný typ) a som s ňou veľmi spokojná ....  www.najnakup.sk/Porovnaj_domace-pekarne_ETA-1147-90000-...
tetuska
mám pekáreň zn. VEGA, je podobná ako zn. ETA a som s ňou spokojná...
martina34
My máme ETA Siesta s dvomi metličkami, kúpili sme v TPD, čo ozaj majú dobré ceny. Som s ňou spokojná, najviac som miesila z 1 kg múky, no odporúčam najviac 750 g. Už sa mi stalo aj to, že som pridávala, pridávala, ľanové semienka, slnečnicové, taká a hentaká múka a pre istotu dva balíčky droždia, no skoro sme vyhoreli, kypelo to a kypelo, cesto rástlo až pekáreň prerástlo. Od vtedy pekávam z 1/2 kg múky.
pcibulka
No ja som majitelom ETA duplica a mozem len doporucti, velmi pekna, ticha a spolahliva pekaren. Hlavne forma na dva chleby je super. Su male chutne a jeden ihned zamrazim, druhy rozkrajam, Ja som za nu dal v TPD 115e.
coldbery
Podľa mňa záleži čo chceš v pekárni robiť...či len chleba alebo aj miesiť a robiť lekvár...ja som sa na ňu tešila , ale teraz mi viac stoji ako v nej robim... možno,že neviem ju dobre využívať....
aja1616
Ďakujem Vám za odpovede. Už si ju objednávam z Datartu, lebo ten má najbližšie k môjmu bydlisku aj kamennú predajňu. U nás bude isto dobre využitá, lebo to nebude moja prvá pekáreň. Mala som Tesco pekáreň, ale po pol roku som reklamovala a vrátili mi peniaze. Eta Duplica sa mi zapáčila už na pohľad, len som potrebovala vedieť či s ňou máte dobré skúsenosti. Viem, že tiež sa môže vyskytnúť vada, to však platí pre všetko.