Rôzne

ahojte...

avanaka - fotkaavanaka, 14. februára 2010

Som nova, tak vas chcem tu pozdravit. Pridala som recept, tak tam kuknite, je to valentinska torto. Kto rad pecie, nech ju urcite vyskusa je to nenarocne na cas a hlavne nie je ani draha.....Pozdravujem vas vsetkych a som stastna ze som konecne objavila takuto stranku, to je super..... ahojte

@zareaguj


Diskusia k téme

7 komentáre k článku
Vitaj, avanaka, pekne od Teba, že začínaš rovno dobrým receptom. Len tak ďalej.
Ahoj Avanaka, vitaj na vareche. Určite si nás zvykneš a každý den budeš netrpezlivo čakať na novú dávku receptov. Skvelé postrehy pravidelných čitateliek určite tiež nevynecháš.
Ja by som ešte chcela,a by sme si nalšl, alebo urobili rubriku, kde si napíšeme, čo- to o nejakých výrobkoch, ktoré sme napríklad kúpili, alebo nám ich niekto odporučil a boli dobré. Napríklad, mne lekárka poradila, aby som si kúpila drienkový džem a každý večer si dala za lyžičku na žalúdok. Mám pocit, že zaberá. Vyskúšam ešte niekoľko dní a potom Vám napíšem. Dovarenia kamošky.
Vitaj Avanaka v našej vareškovej komunite a uvidíš, že ráno sa už nebudeš vedieť dočkať, čo sa stalo nové za tú chvíľu, čo si mala vypnutý počítač.
Jaroslava31 je to dobrý nápad a ja verím, že naša Sandra nám ho určite zrealizuje.
Pekný deň Vám vospolok
jeeeee, to je pekne ako ste ma krasne uvitali......dakujem.....co sa tyka tych napadov, tak mne zasa bolo odporucene pit napoj z aloe vera....je to v takej malej pol litrovej flasticke a stoji to l euro....je to dobre na vsetko..vraj..
Teším sa, že sa Vám páči môj nápad. Avanaka má pravdu, nápoj je úžasne dobrý. Kúpila som si ho a šetrila som si ho po dúškoch na celý deň. Neviem, na čo Ti ho doporučili, tak daj vedieť. Videla som ho v Hypernove. Myslím, že tu si môžeme presne písať aj mená obchodov aj názvy výrobkov, prípadne ich výrobcov. Nikto nám ich nevypípa. Ozaj, ešte dnes idem poslať link na našu stránku mojej kamoške a určite nám pribudne fajn baba.
Zajtra je popolcová streda,myslím, že by sme mali variť pirohy. Idem na služobku, tak mi to nehrozí.