Food festival termín

sandra - fotkasandra, 21. marca 2011
Sľúbila som, že dám vedieť, tak pre všetkých čo budú mať chuť a čas, tento rok bude Slovak Food festival 13. -15. mája. Ak sa vám podarí zladiť si termíny , dúfame že sa tam aj tento rok stretneme.

Zatiaľ len takto, hneď ako budú bližšie info, dám vedieť.

@sandratamer
@zareaguj


Diskusia k článku

jody
No tento rok by som hadam mohla aj ja zdvihnut zadok :D
vcelka
Ja prídem určite, bolo to fajn a lepšie než v Medickej ten konkurenčný. Aspoň mne sa viac páčilo.
arasidka
Nuž, na takom podujatí som ešte nebola, leda tak na stupavských dňoch zelí, vinobrania nerátam.Hm, len ten termín! Zrovna máme okrúhle výročie a s dedkom obaja narodeniny. Ale! Viem si predstaviť, aký by to bol ohromný darček pre môjho sobášeného, keby som mu povedala:"Dedečku, neskaj nevar, sednime do auta a já ci ukážem néčo, čo si ešte nykedy "neochutnal"!
Pany redakčná, tak to je ONO, TO JE ONO ! Idem o tom rozhutovať a ešte keby ste tak v Bohotechne mali niekto dobré známosti - že by ste zjednali aspoň na tie tri dni pekné počasie , aby vetrisko nefúkalo a nemoseli by sme ze sebu brat pršiplášče!A úplne naj by bolo, keby sme všetci, ktorí sa toho zúčastníme, prišli s varechou na krku , pekne uvázanú na nejakej šnúrke -Aby sme sa spoznali. A ešte lepšie by bolo, keby sme došli v záscerách. Alebo úplne inkognito, a pri nejakej tribúne s transparentem, že Varecha.sk, by stála redakčná rada v záscerách a mali by ze sebu Prezenčnú liscinu, a každý varechár by došel a pekne by sa tam zapísal pod svojím ménem. já jakože Arašidka, Jody jako Jody, Včelka jako Včelka, Síce nevím k čemu by to bolo dobré, ale gdoví...možná nás nečo napadne, čo by sme s tým urobili.
lucylee
no, vyzerá to byť super akcoška :) škoda, že @jankaali už odletela do Egypta, by sme spolu došli, ale ja by som prišla veľmi rada :)
arasidka
a pozrela som si to...... a supeeeer....... a tak asi - možno-snáď - tento rok sa mrknem na to naživo. Nechcem sa zaprisahávať, lebo ja mám v živote veľkú smolu, keď si niečo naplánujem, vždy ma smola navštívi a ja si len utriem prázdnu hubu. Tak si to radšej neplánujem, ale....
trencanka
Vyzera to vyborne a dufam, ze pridem! Este som na takejto akcii nebola a som tu na Vareche nova. Ako sa poznaju Varechaci? Podla varesky v ruke? Ak ano, beriem taku riadne osuchanu, nech vidno, ze doma varim :))
evas13
No ja sa teším na nové stretnutia a zážitky a dúfam, že nás bude omnoho viac. :)
nbert
Sakra, keby som vedel skor tak by som aj kvoli tomu priletel...tak hadam nabuduce.
frezia68
Ja k tomu nepoviem nič,ale na moje slová aj tak dôjde :-)))
2010
@nbert , asi by si mal prist prezleceny ako tajny tromf Varechy , zaistit vitazstvo.

evas13
@fr ézia68 a čo tak urobiť si výlet do Bratislavy, s prenocovaním počas víkendu u nás
frezia68
@evas13 :Mám brata v BA a s tým nie je problém,ale veľmi si vážim ponuku a ďakujem :-))).Ani som nevedela,že mám takú milú kamarátku :-))),ale časovo som viazaná na rodný wigwam :-)
janazjarku
Tak ja budem teda plánovať :-) a v ktorý deň a zídu varecháči ? No ešte máme čas na dohody :-)
janger
Skoda, ze nebudem vtedy na Slovensku. Budem drzat palce, aby ste sa mnohi stretli!
sjuz
no konečne ťa Miška stretnem:))!!! a dúfam, že nás tam bude viac, ako minulý rok:)), teším sa!
tizian1cat
Jeeeeeej, žufaňový grupák, ako by povedala moja dcéra, ak budem v Ba, určite prídem!!!
hubarka35
no ak budem mat volno určite pridem,mám maminu v blave malá sa poteši ak pojdeme babke aj nahrad.....vás povzbudit.....a synáčik má 10.5 narodeniny tak všetko spojim dokopy-oslavu u babky i festival....no len to volno musim mat.....
zdezda
Huráááá, Varecha a varecháči tiahnu, na hrad ! Teším sa, asi nás bude viac ako minulý rok, tá sobota by mi vyhovovala tiež, varešku si oprášim a mašličku z nej operiem :-)))
sovka62
Tie varechy ako poznávacie znamenie veeeeeľmi odporúčam, vlani sme sa ťažko hľadali (ale nakoniec predsa len našli, lebo veď my sme šikovné!). Dúfam, že budem môcť prísť (tfuj, tfuj, tfuj, aby som nezakríkla).TOPlist