:-))) upozornenie varecha.sk :-)))

zdezda - fotkazdezda, 25. júla 2011
Na dnes som mala obed uvarený, tak som si hneď ráno, o 6.00, zapla varechu.sk a brázdila som príspevky. Keďže som na dovolenke a vonku je ako v novembri, prvýkrát som si začala triediť uložené recepty v mojej KK z varechy.sk podľa vlastných kategórií. Za ten čas, čo som na vareche ich tam mám cez 1400 :-). Takmer bez prestávky som si ich roztriedila 400, no ale potom som predsa upiekla slaný koláč(sťaby pizza) z ostatku cesta na langonše z chladničky, no a opäť , o 12.00, som zapla samouspatý počítač. Keď sa mi konečne rozsvietil, bolo tam okienko o odporúčaní, aby som už konečne vyskočila od počítača trebárs k chladničke, či pretiahnuť sa :-) To je supeeeer pripomienka, veľmi ma to v dobrom pobavilo, varecha .sk myslí na všetko a na všetkých ! Škoda, že iné portály nie :-)
@zareaguj


Diskusia k článku

18 komentáre k článku
Mne sa to ešte nestalo asi preto,že som tu väčšinou len krátko?Ale milá pripomienka :-)))
Ono sa to zjavi len ak mate otvorenu Varechu, nepreklikavate sa inde a ani na Vareche nic nerobite, cize nieco ako "spiaci rezim"-neaktivita.
No veď, odskočila som si, pretiahla sa :-), ba aj v chladničke som bola, práve preto ma to rozveselilo, viem, že je to naprogramované týmto smerom, keď počítač iba spí, no je to milé :-)
Miška, na foto si ty s jednou z dcérok, alebo ty s maminkou ?
Aj mňa už pár krát poslal PC pretiahnuť si kríže,ale som neposlúchla. Len neviem, aký " spiaci režim", keď som na Vareche, tak som činná, prezerám si radom recepty, píšem komenty a klikám, tak možno preto.
hahha mna sa vareche nepodarilo poslat prec:-))) ale inak je to dobre:-)) len ked treba dorobit recept tak sa to hned neda odist!!!
aj mne sa to už stalo a tiež som piekla podľa receptu z varešky -zasmiala som sa tomu,reku celkom fajn:)))
to je zrejme Tomášov výmysel :-) niečo podobné funguje aj na inom portáli pre mladých..ja som si to tiež ešte nevšimla a raz som tu preklikávala veľmi dlho :-)
Vtipne!!!
Mne sa to este nestalo, lebo na Varechu zasa tolko casu nemam aby ma od nej "posielali prec" :-))
Vtipna pripomienka to sice je, no ma to hacik. Ked si prezeram nove recepty, na dlhsie odbehnem a potom chcem nejaky recept zaradit do mojej KK, tak mi zdanlivo recept ulozi, ale zaroven vyhlasi hlasku o tom, ze mam vyskocit od Varechy - a v skutocnosti recept v KK nie je. Takze varechacky - bacha na to ;)
Tak mne sa to stava skoro kazdy den :-) no ale vzdy posluchnem, utekam do kuchyne a urobim 3 drepy :-) viac nevladzem a este aj z toho mam na druhy den svalovicu :-)))))))), no uz aby som sla do roboty, (alebo rovno do penzie ?:-)))

TOPlist