SÚŤAŽ + VÝHERCOVIA:
S Ajvarom chutí jedlo lepšie

P.R., 26. júna 2017     8 minút čítania

Podčiarknite chuť lahodného jedla chutným a obľúbeným Ajvarom od Podravky. Vysoký obsah zeleniny a malý obsah tuku robia z neho mimoriadne obľúbenú prílohu. Či už s pribúdajúcimi slnečnými dňami plánujete grilovačku, alebo hľadáte neobyčajnú prílohu k tradičným pokrmom, Ajvar bude tou správnou voľbou!Vyznačuje sa bohatou domácou chuťou plnou zeleniny a takisto aj rýchlym a jednoduchým použitím pri každodennej príprave jedál. Ajvar je čisto prírodný produkt vyrábaný bez konzervačných látok, aróm a alergénov. Jeho receptúra sa už storočia dedí z generácie na generáciu. Najdôležitejšia surovina je červená paprika, ktorej odrodu si Podravka sama vyšľachtila. Každý pohár Podravka Ajvaru 350 g obsahuje 7 červených paprík, ale aj baklažán a inú zeleninu. Okrem veľkého množstva vlákniny a vitamínov, ktoré obsahuje, je takisto bohatý na betakarotén a vhodný nielen pre vegetariánov a vegánov.

Podľa preferovanej chute si môžete vybrať Ajvar jemný alebo pikantný. Ajvar jemný je vhodný najmä pre tých, ktorí uprednostňujú jemnú zeleninovú chuť. Ajvar pikantný zase uspokojí vašu chuť na ostrejšie príchute. Možno ho podávať ako dip alebo prílohu, výborne sa hodí ku grilovaným jedlám, ale aj použiť na varenie ako súčasť omáčok a dusených pokrmov. Výborne chutí aj ako studená nátierka na opečený chlieb, no vhodný je tiež pri príprave sendvičov či hrianok. Vedeli ste, že medzi gurmánmi je Ajvar známy ako kaviár pre vegetariánov?

Súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka! Stačí, ak v termíne od 19. do 25. 6. 2017 správne odpoviete na zadanú súťažnú otázku a my troch z vás odmeníme balíčkom produktov Podravka.

Súťažná otázka:
Koľko percent papriky sa nachádza v zložení jemného/pikantného Ajvaru?
Správnu odpoveď nájdete na stránke spoločnosti Podravka: https://goo.gl/4h030x .

Vaše odpovede posielajte v termíne 19. 6. - 25. 6. 2017 na adresu online@pravda.sk. K odpovedi pridajte svoje kontakty: meno a priezvisko, adresu, prípadne telefónne číslo. Do predmetu správy uveďte heslo PODRAVKA2.


Výsledky súťaže

Darčekové balenie výrobkov Podravka získavajú: Mária Nožičková z Močenka, Zuzana Hrušovská z Bratislavy a Marián Kopecký z Nadlíc.

Výhercom gratulujeme!Pravidlá súťaže

 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a . s ., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž sa začína v pondelok 19. júna 2017 v momente vyhlásenia súťaže a končí v nedeľu 25. júna 2017 o 23:59, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • O výhre sa rozhodne pomocou žrebovania.
 • Porota zverejní mená výhercov na Varecha.sk 48 hodín od skončenia súťaže. Výhercu budeme kontaktovať na emailovej adrese, ktorú použil na zaslanie správnej odpovede.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ)
  b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.

Diskusia k článku

meja
Ďakujem pekne.
Mária Nožičková
TOPlist