Diskusia k receptu
Tekvicové guľky

Roľnícke gúľance fotorecept

kvakac - fotkakvakac, 9. septembra 2019

Komentáre 1 - 15 z 19


na teba to je teda riadne dietne :) ale vyzera to paradne to ano ale slaninka by tomu neublizila :D
Vďaka za koment. Bisťu veruže mňam , cely ten pekáč padol na obed. Ani polievku sme si nedali, aby bolo miesto v žalúdku na ne.
Hmm, to je ale zajímavý receptík! S radostí bych dala testovací vzorečky. Krásná práce! Pěkně zpracovaný postup, dobré rady a místopis - přibližuje osvědčený a výborný recept z historie. Čas mu vůbec neubral na kráse a použitelnosti. Každý si může přijít na své, včetně vegetariánů a bezlepkáčů. Super podzimní receptík, vřelé díky za to, že jsi se s námi podělil, milý @Kvakac !
@kvakac ,je dobre, že sa objavujú na týchto stránkach o varení nové , v nedávnej minulosti málo používané názvy: gazdovský, sedliacky, roľnícky..a to nie iba tu, ale už to pozorujem aj na zahraničných stránkach..kiež by sa vrátili jedlá našich babičiek, ale v tej podobe, ako sme ich poznali, len suroviny vtedy boli omnoho zdravšie..tvoje jedlo sa mi páči a určite ho vyskúšam..
Ja to volám rurálne gule a servírujem to posypané škvarkami je to veľmi dobré jedlo také chlapské ale tu to chvália aj dámy takže je všetko v poriadku len ak robíte v kancelárii nemôžete to jesť 3-krát do týždňa lebo neprejdete cez dvere na poradu aj keď občas by to nebola žiadna škoda. Kmín si do cesta neskúšal?
@izabella929 (10.9.2019 17:46)

Vďaka za koment. Máš pravdu máme kopec jedál od starých rodičov a to je treba zachovať a byť hrdý na ne.
@podajmicesto (10.9.2019 19:05)

Vďaka za koment. Tak ja ti nevím Karle vidí sa mi to blbosť smažené s oškvarkami. Nuž ale sme rôzny.
1x haji
Včera sme to malo k zemiakovo-kapustovému prívarku. Bolo to výborné ďakujem za recept.
1x kvakac