Bravčová roláda s hubami fotorecept

havino - fotkahavino, 31. augusta 2014

Komentáre 1 - 15 z 30

Výborný recept len keď je tam tymian ,nie je veľmi aromatické.Dobré!!!!
tak toto je nádherné jedlo, musí chutiť fantasticky! A ešte k tomu tie krásne fotky... Síce si túto parádu ukladám do receptov, ale neviem, kedy sa ja dostanem k tak krásnym hríbom
Najprv som myslela, že Afatagin recept, máte podobné fotenie, len ty trocha farebnejšie;-) Krásny recept, to sa máš, že máš toľko húb! šikulka:-)
@olinecka , tie vetvičky sú čerstvá majoránka, tymiánu len prútik menší bol
@tiginko , ja čistím huby, myslím na teba, fakt, keby si nebola tak dalej ako si a čerstvé sa poslať nedajú, holubov nemám :-) snád budúci rok, si pochodíš
@daguska , @kukulienka , vdaka moc za pochvalu
Musím si to uložiť. Vyzerá to dobré aj veľmi jedlé. Len teraz bol rok na hríby tak som si aj predvaril a baličky dal do mrazaku uvarím neskôr. Ja si k tomu urobím brusnicovú omáčku. Dávam 5* .
Prekrásny recept aj foto. Len ma napadlo (prepáč, nič v zlom) keď vidím na tanieri napísané havino, že je to jedlo pre psa :-) To by bola veľká škoda!
@pusta , @jo žka, dakujem vám veľmi pekne

@skillet , :D, som sa zasmiala. No ale inak, vidíš tých dvoch trhačov na mojej foto? ja ich tak zbožňujem, že keby mohli aj im tak naservírujem, fakt, vdaka Ti za komentár.
parádne si navarila, aj odfotila, nedá sa nič povedať, len pochváliť a uložiť do kk
Jedlo vyzerá a verím, že aj chutí výborne! Fotky sú tiež skvelé. Dobrá práca!